موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/65535 :کد

0

خارج شدن قطار دورود از ریل

  پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۱
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -خارج شدن قطار دورود از ریل

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: مسیر راه‌آهن شمال جنوب همچنان مسدود است. مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: مسیر راه‌آهن شمال جنوب همچنان مسدود است. به دنبال خارج شدن یک قطار محلی از ریل، "

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: مسیر راه‌آهن شمال جنوب همچنان مسدود است.

 

به دنبال خارج شدن یک قطار محلی از ریل، "رضا آریایی" با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری تحلیل ایران ، منطقه لرستان، گفت: خروج قطار در مسیر راه‌آهن لرستان، محور شمال به جنوب را مسدود کرد.

 

وی بیان کرد: این قطار محلی بوده و از نوع مسافربری دورود به اندیمشک از ریل خارج شده و باعث انسداد مسیر شده است.

 

آریایی با بیان اینکه این قطار ساعت 18 امروز(چهارشنبه) به دلیل بارندگی کم‌سابقه و ریزش کوه در محل حد فاصل ایستگاه کشور و تنگ هفت از ریل خارج شد، تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ‌گونه خسارت جانی نداشته است.

 

وی اضافه کرد: تلاش برای بازگشایی مسیر همچنان ادامه دارد ولی با توجه به شدت بارندگی، امیدواریم هر چه سریع‌تر این مهم انجام شود ولی شاید بازگشایی تا صبح نیز ادامه داشته باشد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه بارش‌ها همچنان در استان ادامه دارد، بیان کرد: میزان بارش‌ها در استان تا ساعت 20 امشب(چهارشنبه) در پلدختر 135 میلی‌متر، خرم‌آباد 111 میلی‌متر، رومشگان 107 میلی‌متر، سپید‌دشت 95 میلی‌متر، بروجرد 86 میلی‌متر و نورآباد 81 میلی‌متر بوده است.


منبع :خبرگزاری ایسنا

                               

حادثه     قطار     تصادف     قطار        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :