موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/65749 :کد

0

تغییر موضع باشگاه پرسپولیس پس از تهدید به عدم حضور در دربی

  پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۱:۴۷
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -تغییر موضع باشگاه پرسپولیس پس از تهدید به عدم حضور در دربی

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: سازمان لیگ برتر و باشگاه‌ها در تعامل با یکدیگر می‌توانند شرایط لازم برای توسعه و پیشرفت فوتبال را فراهم آورند.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: سازمان لیگ برتر و باشگاه‌ها در تعامل با یکدیگر می‌توانند شرایط لازم برای توسعه و پیشرفت فوتبال را فراهم آورند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران علی اکبر طاهری در مورد تهدید باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای کناره‌گیری از دربی به دلیل عمل نکردن اسپانسر سازمان لیگ به تعهدات مالی خود به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: سازمان لیگ را به عنوان حافظ منافع فوتبال و باشگاه‌ها می‌شناسیم و از اقدامات سازمان لیگ در پیگیری مطالبات باشگاه‌ها حمایت می‌کنیم. سازمان لیگ برتر و باشگاه‌ها در تعامل با یکدیگر می‌توانند شرایط لازم برای توسعه و پیشرفت فوتبال را فراهم آورند. با چنین باوری از ابتدای فصل تاکنون تعامل خوبی بین باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ وجود دارد که تلاش می‌شود روز به روز تقویت شود چون تحکیم این روابط و هم‌افزایی ناشی از آن می‌تواند منافع باشگاه‌ها را حفظ کند و این منافع جدای از هم نیستند. قطعاً اقدامات سازمان لیگ و حامیان آن در جهت درآمدزایی و به تبع آن منتفع شدن باشگاه‌ها مورد حمایت ما هستند و این روابط باید در قالب گسترش همکاری‌ها و حفظ منافع طرفین تقویت شود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه باشگاه‌ها از جمله باشگاه پرسپولیس امیدوارند با کمک‌ها و پیگیری‌های سازمان لیگ حق و حقوق فوتبال دریافت شود و طبیعی است که در این راستا از هیچ کمک و همیاری دریغ نمی‌کنیم. ما امیدواریم مواردی چون حق پخش به باشگاه‌ها از جمله پرسپولیس و استقلال برسد و در این راستا ضمن اعلام هرگونه همکاری، اقدامات ایشان نیز مورد حمایت باشگاه‌ها است.

 

طاهری گفت: در دنیای امروز، فوتبال یک فعالیت اقتصادی است، پس باید در یک چرخه درست و قانونمند صرفه اقتصادی داشته باشد تا بتواند به حیات خود ادامه بدهد. یک فوتبال با صرفه و پر رونق، در کنار خود به فعالیت‌های جانبی اطرافش مثل تبلیغات، حق پخش و کسب و کارهای دیگر رونق می‌بخشد و همه به سود بیشتری خواهند رسید. متاسفانه عدم توجه به این موضوع هم اکنون باشگاه ها را دچار مشکلات مالی عدیده و به تبع آن ایجاد حواشی کرده است که این امر اقتضاء می‌کند متولیان امر بیش از پیش اقدامات مفید و موثری انجام دهند. در این میان بی‌تردید باشگاه‌ها ستون‌های این فعالیت هستند که باید به استحکام آنها کمک کرد. طبیعی است که برای رسیدن به چنین هدفی به جهت حفاظت سازمان لیگ از منافع باشگاه‌ها، از ایشان حمایت می‌کنیم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به هواداران عزیز اطمینان می‌دهیم که تیم محبوبشان در دربی به پشتوانه حمایت همه جانبه و تشویق‌های مستمر در طول 90 دقیقه بازی که در عین احترام به حریف و همه عوامل برگزاری مسابقه خواهد بود با قدرت و تمام قوا در میدان حضور پیدا خواهند کرد تا انشاءالله موجب خوشحالی هواداران فهیم و پرشور پرسپولیس شوند.

 

به گزارش تسنیم سرپرست باشگاه پرسپولیس در حالی این صحبت‌ها را انجام داده که بعدازظهر امروز نامه‌ای به امضای وی و افشارزاده منتشر شده بود که طی آن سازمان لیگ را تهدید کرده بودند در صورتی که اسپانسر این سازمان تا پیش از دربی مبلغ « حداقل سه میلیارد تومان» به صورت «نقدی» به این دو باشگاه نپردازد، آنها فردا به میدان نخواهند رفت.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :