موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دفاع مقدس

a/6585 :کد

0

پیام شهدای غواص، غیرت و مقاومت در برابر سلطه گران است

  پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۷:۴۱
تعداد بازدید : ۴۰۹   
 تحلیل ایران -پیام شهدای غواص، غیرت و مقاومت در برابر سلطه گران است

رییس سازمان موزه دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت : پیام شهدای غواص ، درس ایثار ، غیرت و مقاومت در برابر سلطه گران است.

رییس سازمان موزه دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت : پیام شهدای غواص ، درس ایثار ، غیرت و مقاومت در برابر سلطه گران است.

 

سردار مرتضی قربانی روز پنجشنبه در آیین استقبال و تشییع پیکرهای پاک شهدای غواص مازندران در تنکابن، افزود : ایثار و جوانمردی این شهدا مقابل دشمنان متجاوز باعث اقتدار ایران اسلامی در جهان شده بگونه ای که امروز می توانیم از حقوق مردم این کشور مقابل دشمنان دفاع کنیم.
وی اظهار داشت : درس اصلی شهدای غواص به ملت ایران این بوده که در فضای انقلاب اسلامی باید با تمام وجود حریم دین، میهن، انقلاب و ارزش ها را پاس داشت.
سردار قربانی حضور بی نظیر مردم در آیین تشییع پیکر شهدای سرافراز غواص را نشان از وفاداری آنان به آرمان های والای شهیدان دانست و تصریح کرد : شهدا بهترین نمونه و اسوه این ملت هستند و اگر می خواهیم نظام عزتمند در عرصه ملی و بین المللی باقی بماند ، باید راه آنان را ادامه دهیم.
رییس سازمان موزه دفاع مقدس خاطر نشان کرد : زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا می تواند نظام مقدس جمهوری اسلامی را در رسیدن به اهدافش بیمه نماید.
وی به حمایت های استکبار جهانی از صدام در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت : در جنگ تحمیلی 44 کشور کمک تسلیحاتی به صدام دادند و در فتح فاو 300 هزار نفر را شیمیایی کردند اما رزمندگان اسلام تا آخرین نفس در برابر آنها ایستادند و جانفشانی کردند.
این فرمانده دفاع مقدس به الطاف الهی در دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و یادآورشد : شهدای ما در جنگ تحمیلی بالغ بر 190 هزار نفر می شد در حالی که کشور عراق با تمام امکاناتی که داشت بیش از 760 هزار کشته داشت و این نشان از حمایت های خداوند بزرگ از رزمندگان اسلام بود.
وی در ادامه به توطئه بعثی ها ، آل سعود و صهیونیسم اشاره و تاکید کرد : بزودی رزمندگان اسلام با عنایت خداوند بر داعش و تکفیری ها پیروز خواهند شد و پوزه آنها را به خاک می مالند.
مازندران در دوران دفاع مقدس 10 هزارو 400 شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

                               

شهدای غواص     شهدا     دفاع مقدس            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :