موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/65896 :کد

0

درباره تاریخ جدید انتخابات فدراسیون چیزی به ماابلاغ نشده است

  جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -درباره تاریخ جدید انتخابات فدراسیون چیزی به ماابلاغ نشده است

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که در خصوص تاریخ جدید انتخابات این فدراسیون چیزی به اعضای هیئت رئیسه اعلام نشده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد که در خصوص تاریخ جدید انتخابات این فدراسیون چیزی به اعضای هیئت رئیسه اعلام نشده است.


به گزارش تحلیل ایران غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در خصوص بحث انتخابات که گفته می‌شود به تعویق افتاده و اینکه آیا تاریخ جدید به اعضای هیئت رئیسه اعلام شده است یا نه، گفت: آنطور که از شواهد پیداست انتخابات اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود. تاریخ‌هایی هم به عنوان تاریخ جدید انتخابات اعلام شده، اما رسمی نیست. هنوز هم به اعضای هیئت رئیسه برای برگزاری جلسه و اعلام تاریخ جدید چیزی اعلام نشده است.


وی در خصوص شرایط برگزاری دربی چهار ساعت پیش از آغاز این بازی گفت: تمام امکانات برای برگزاری مسابقه فراهم شده است. فکر می‌کنم تا یکی تا دو ساعت دیگر ورزشگاه پر خواهد شد و از تمام تماشاگرانی که بلیت ندارند تقاضا داریم به ورزشگاه نیایند. شرایط برای این عده از هواداران جهت حضور در ورزشگاه فراهم نیست. شب قبل از بازی هم امکانات برای هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند، فراهم بود و امروز هم مترو، اتوبوسرانی همکاری لازم را برای جابجایی تماشاگران داشتند.


به گزارش تسنیم بهروان همچنین در جمع خبرنگاران درباره اینکه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام کرده بودند اگر تبلیغات محیطی دربی به آنها سپرده نشود بازی نمی‌کنند و موضع آنها به یک باره تغییر کرد، گفت: در رسانه‌ها خواندیم که دوستان مکاتبه‌ای داشتند که حق پخش و تبلیغات محیطی را خودشان در اختیار داشته باشند، اما ما با شرکت تبلیغاتی سازمان لیگ قرارداد دو ساله داریم که فدراسیون و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم این قرارداد را قبول دارند.


وی افزود: مدیران عامل دو باشگاه پیش از این هم خواسته‌هایی داشتند که خودشان قرارداد حق پخش و تبلیغات محیطی را ببندند، اما این قراردادها قبلاً توسط سازمان لیگ امضا شده است. درست است، ما اکنون حق پخش را نمی‌گیریم، اما در تبلیغات محیطی قراردادی بسته‌ایم که پول آن را می‌گیریم. در کشورهای دیگر هر باشگاهی برای خودش ورزشگاه اختصاصی دارد و خودشان هم قرارداد می‌بندند، اما در کشور ما یک باشگاه ورزشگاه و زمین تمرین اختصاصی ندارد. پیشنهاد مدیران باشگاه‌ها نیز در هیئت رئیسه مطرح شده و قرار است در این خصوص تصمیم بگیریم.


بهروان درباره اینکه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس معتقدند سازمان لیگ آنها را تحت فشار قرار داده است، اظهار داشت: ما هم این موضوع را شنیدیم، اما اینطور نبوده که سازمان لیگ آنها را تحت فشار قرار دهد. باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هم دولتی و برای وزارت ورزش هستند که جزو تیم‌های بزرگ کشور محسوب می‌شوند. قوانین واضح و روشن است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :