موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/65934 :کد

0

«مختار» سردار ایرانی «ماه تی‌تی» شد

  جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۹
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -«مختار» سردار ایرانی «ماه تی‌تی» شد

فریبرز عرب‌نیا پس از تجربه موفق مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» برای دومین بار با داوود میرباقری در «ماه تی تی» همکاری می کند.فریبرز عرب‌نیا پس از تجربه موفق مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» برای دومین بار با داوود میرباقری در «ماه تی تی» همکاری می کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، فریبرز عرب نیا به تازگی به عنوان یکی از بازیگران اصلی مجموعه «ماه تی تی» انتخاب شده است. او این بار قرار است در نقش یک سردار ایرانی به نام «چمروش» در تازه‌ترین کار داوود میرباقری جلوی دوربین برود.


عرب نیا پیش از این در مجموعه «مختار نامه» یکی از آثار شاخص داوود میر باقری در نقش مختار ثقفی به ایفای نقش پرداخت. این سریال تلویزیونی در زمان پخش با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.


مجموعه «ماه تی تی» به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی مهران برومند قرار است بهار امسال جلوی دوربین برود. انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین این مجموعه همچنان ادامه دارد.


«ماه تی تی» فضای متفاوتی نسبت به کارهای قبلی میرباقری دارد و تجربه تازه‌ای برای او محسوب می شود. میرباقری در این سریال قصد دارد برای اولین بار سراغ تاریخ چندهزار ساله ایران برود که البته این قصه تلفیقی با فضای معاصر دارد.


این سومین همکاری میرباقری با مهران برومند پس از سریال‌هایی همچون «شاهگوش» و «دندون طلا» است. سال گذشته این کارگردان مجوعه نمایش خانگی «دندون طلا» را به بازار عرضه کرد.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :