موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تروریسم

a/660 :کد

0

اشتباه عجیب داعش در فیلم سر بریدن مصری‌ ها

  پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ — ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۱۰۱۰   
 تحلیل ایران -اشتباه عجیب داعش در فیلم سر بریدن مصری‌ ها

گروه تروریستی داعش با وجود به‌کارگیری پیشرفته‌ترین فناوری‌های تصویربرداری و مونتاژ سینمایی، در مونتاژ فیلم سربریدن ۲۱ مسیحی مصری اشتباهی فاحش مرتکب شد

گروه تروریستی داعش با وجود به‌کارگیری پیشرفته‌ترین فناوری‌های تصویربرداری و مونتاژ سینمایی، در مونتاژ فیلم سربریدن 21 مسیحی مصری اشتباهی فاحش مرتکب شد؛ هرچند عده‌ای این قبیل "اشتباهات" را عمدی می‌دانند.

به نظر می رسد کم‌دقتی داعشی‌ها هنگام تدوین نسخه نهایی فیلم کشتار وحشیانه مسیحیان مصری، موجب شده که صدای "کارگردان" این فیلم در دقیقه 3:28 و زمانی که فرمان آغاز اعدام قربانیان را به زبان انگلیسی صادر می کند، به وضوح شنیده شود.
کارشناسان با توجه به این فیلم اعلام کرده اند که انگلیسی صحبت کردن کارگردان با جلادان داعش، نشان می دهد که آنان اهل لیبی نیستند. درشتی اندام جلادان داعش و عدم آشنایی آنها با زبان عربی هم دلیل دیگری است که نشان می دهد آنان مزدوران خارجی (غیر لیبیایی) هستند.
اما عده ای نیز بر این باورند که داعشی‌ها این قبیل "اشتباهات" را عمدا در فیلم‌ها و تبلیغات خود مرتکب می شوند تا پیام‌هایی را به طور غیرمستقیم به مخاطبان پرشمار این فیلم ها در سراسر جهان برسانند.
فیلم سر بریدن 21 گروگان مسیحی مصری که اخیرا از سوی داعش منتشر شد، با چند دوربین و با استفاده از روش‌های مدرن مونتاژ، تدوین و تصویربرداری تهیه شده بود.

 منبع : شبکه تلویزیونی العالم

                               

داعش     تروریسم     گروگان     مصر        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :