موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/6609 :کد

0

روبیو و واکر پیشتاز نظرسنجی‌ها در آستانه مناظره انتخاباتی

  جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ — ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -روبیو و واکر پیشتاز نظرسنجی‌ها در آستانه مناظره انتخاباتی

نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که مارکو روبیو و اسکات واکر در آستانه نخستین مناظره انتخاباتی جمهوریخواهان، پیشتاز هستند.

نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که مارکو روبیو و اسکات واکر در آستانه نخستین مناظره انتخاباتی جمهوریخواهان، پیشتاز هستند.

به گزارش تحلیل ایران ، نظرسنجی موسسه گالوپ که پنجشنبه منتشر شده حاکی است، مارکو روبیو و اسکات واکر در آستانه نخستین مناظره انتخاباتی جمهوریخواهان بالاترین میزان محبوبیت را در بین نامزدهای جمهوریخواه دارند.
این مناظره قرار است امروز توسط شبکه تلویزیونی فاکس نیوز برگزار شود. قرار است 10 نامزد برتز جمهوریخواه در این مناظره شرکت کنند.
این نامزدهای جمهوریخواه بر اساس میزان محبوبیت در پنج نظرسنجی مهم در این مناظره شرکت خواهند کرد.
این نظرسنجی افزود: در آستانه مناظره مقام های جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی، مارکو روبیو و اسکات واکر بالاترین میزان محبوبیت را در بین 16 نامزد جمهوریخواه کسب کرده اند.
روبیو و واکر با حمایت 38 درصدی رای دهندگان آمریکایی در این نظرسنجی روبرو شده اند و بم کارسون در این نظرسنجی 35 درصد حمایت مردم را جلب کرده است. مایک هاکابی فرماندار سابق آرکانزاس نیز 33 درصد و ریک پری فرماندار سابق تگزاس نیز از 32 درصد حمایت افکار عمومی برخوردار بوده است.
نظرسنجی گالوپ حاکی است که تد کروز سناتور ایالت تگزاس نیز 29 درصد حمایت مردم آمریکا را در اختیار دارد و جب بوش فرماندار سابق فلوریدا نیز 25 درصد آرا را در اختیار دارد. میزان محبوبیت ران پل سناتور ایالت کنتاکی نیز به 23 درصد و دونالد ترامپ نیز به 18 درصد رسیده است.
در هفته های اخیر، ترامپ و بوش در بسیاری از نظرسنجی ها در صدر قرار گرفته بودند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :