موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/66105 :کد

0

امدادرسانی به مسافران در راه مانده در مناطق برف‌گیر اصفهان

  شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -امدادرسانی به مسافران در راه مانده در مناطق برف‌گیر اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان از امدادرسانی به ۱۴۸ مسافر در راه مانده در مناطق برف‌گیر استان اصفهان و آمادگی این جمعیت برای اعزام به استان‌های سیل زده خبر داد.

 

 

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان از امدادرسانی به ۱۴۸ مسافر در راه مانده در مناطق برف‌گیر استان اصفهان و آمادگی این جمعیت برای اعزام به استان‌های سیل زده خبر داد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم در اصفهان، محسن مومنی  با اشاره به بارش برف در مناطق غربی استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان از اواخر هفته گذشته تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حال آماده باش کامل قرار گرفتند.


وی افزود: بر همین اساس 8 تیم عملیاتی با تجهیزات کامل امدادی شامل خودروهای نجات، وانت کمک بار، تجهیزات ایمنی از جمله 10 دستگاه الکتروپمپ کف کش و  5 دستگاه موتور آبکش و 40 نفر نجاتگر فعالیت خود در این مناطق را آغاز کردند.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان بیان کرد: در عملیات‌های امداد و نجات انجام شده به 148 نفر مسافر در راه مانده در مناطقی مانند فریدون شهر، فریدن، بویین میاندشت که درگیر برف و کولاک بودند؛ امدادرسانی کردیم و 63 نفر نیز اسکان اضطراری پیدا کردند که پتو، مواد غذایی شامل کنسرو، نان، خرما و بیسکوییت در اختیار آن‌ها قرار گرفت.


وی با اشاره به بارندگی شدید در سایر مناطق استان اصفهان گفت: در شهرستان‌های تیران و کرون، شاهین شهر و دهاقان 18 مورد تخلیه آب از منازل داشتیم همچنین در شهرستان‌های مبارکه، لنجان و چادگان به 20 خانواده عشایر امدادرسانی شد.


مومنی با بیان اینکه تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان در آمادگی کامل برای اعزام به مناطق سیل زده کشور به سر می‌برند، افزود: هلال احمر استان اصفهان در صورت درخواست نیرو، تیم‌های امداد و نجات خود را به سرعت به استان‌های همجوار که در معرض سیل قرار دارند اعزام خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :