موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/66228 :کد

0

اپلیکشن مدیریت ایمیلOutlookبه ساعت‌های هوشمنداندرویدخواهدآمد

  شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۴
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -اپلیکشن مدیریت ایمیلOutlookبه ساعت‌های هوشمنداندرویدخواهدآمد

مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته تا اپلیکیشن مدیریت ایمیل Outlook را برای ساعت‌های هوشمند اندرویدی منتشر کند.

مایکروسافت به تازگی تصمیم گرفته تا اپلیکیشن مدیریت ایمیل Outlook را برای ساعت‌های هوشمند اندرویدی منتشر کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، اپلیکیشن مدیریت ایمیل Outlook مایکروسافت حالا قصد ورود به دنیای گجت‌های پوشیدنی اندروید را دارد. پس از دانلود این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا با استفاده از پیام‌های از پیش آماده، به ایمیل‌های خود پاسخ دهید یا بجای این کار، از فرامین صوتی برای این منظور بهره ببرید. شما همچنین می‌توانید محتوای بیشتری از ایمیل‌های خود را در پنجره‌ی اطلاع‌رسانی‌ها مشاهده کنید.

 

هرچند که اپلیکیشن یاد شده باعث تغییر رویه‌ی کلی خواندن ایمیل‌ها توسط کاربران در ساعت‌های اندرویدی نخواهد شد، اما یکی از اپ‌های بسیار خوب و کمیابی به حساب می‌آید که در چند وقت اخیر برای سیستم‌عامل اندروید پوشیدنی منتشر شده است. هم اکنون سیستم‌عامل مورد بحث، ۱۵ درصد سهم بازار ساعت‌های هوشمند را در اختیار دارد که چندان زیاد بنظر نمی‌رسد. بنابراین می‌توان گفت ارائه‌ی یکی از بهترین اپلیکیشن‌های شخص ثالث مدیریت ایمیل توسط مایکروسافت، یک اتفاق بسیار خوب است؛ بخصوص برای کسانی که سعی دارند بدون نیاز به استفاده از گوشی‌های هوشمندشان حداکثر کارایی را از ساعت‌های هوشمند اندرویدی خود ببرند.

 

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا اپلیکیشن مدیریت ایمیل Outlook می‌تواند جایگاه قابل توجهی در بین دارندگان ساعت‌های هوشمند اندرویدی بیابد؟

 

منبع:زومیت

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :