موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/66234 :کد

0

تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم دربی ۸۲ را جبران می‌کنم

  شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۰
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم دربی ۸۲ را جبران می‌کنم

کاپیتان استقلال با انتشار متنی ضمن عذرخواهی از هواداران این تیم گفت: به سهم خود قول می‌دهم تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم، در یکی از دربی‌های آینده نتیجه روز گذشته را جبران کنم.

کاپیتان استقلال با انتشار متنی ضمن عذرخواهی از هواداران این تیم گفت: به سهم خود قول می‌دهم تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم، در یکی از دربی‌های آینده نتیجه روز گذشته را جبران کنم.

 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی رحمتی پس از شکست 4 بر 2 استقلال مقابل پرسپولیس در هشتادودومین دربی پایتخت، با انتشار متنی عنوان کرده است: دوست نداشتم در این شرایط حرفی بزنم، اما فکر کردم حداقل کاری که می‌توانم انجام دهم عذرخواهی بزرگ از تک تک هواداران استقلال است. همه آنهایی که تا صبح از شدت ناراحتی بیدار ماندند. من به نمایندگی از همه اعضای تیم تمام فریادها، خشم‌ها و اعتراض‌های شما را می‌پذیرم و پاسخی هم برایش ندارم. بازی روز گذشته ما جایی برای توجیه باقی نمی‌گذارد. باختیم و شایسته نبودیم و بهتر است بدون بهانه مسئولیت این نتیجه را بپذیریم و هواداران را بیش از این عصبانی نکنیم.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرده است: به عنوان برادر کوچک شما، اگر مقبولیتی برای من قائل هستید از همه هواداران استقلال می‌خواهم که با قلب‌های مهربان‌شان از این اتفاق تلخ گذر کنند و به آینده امیدوار باشند. به یاد دارم که چند سال قبل وقتی در جام حذفی 3 بر صفر پرسپولیس را شکست دادیم چه دوران خوشی بود، اما هرگز فکر نمی‌کردیم که مثل دیروزی از راه برسد، همان‌طور که هیچ‌کدام از ما نمی‌دانیم دربی‌های بعدی چه خواهد شد، اما اینجا در محضر شما عزیزان و خدای بزرگ به سهم خودم قول می‌دهم تا روزی که دروازه‌بان استقلال هستم، در یکی از دربی‌های آینده نتیجه روز گذشته را جبران کنم. این را هم به یاد داشته باشید که سه و چهار و پنج و... صرفاً اعدادی هستند برای کُری‌های استادیومی، در غیر این‌صورت فوتبال ایران می‌داند که با یک باخت قدمت 70 ساله باشگاه استقلال زیر سؤال نخواهد رفت.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در پایان تصریح کرده است: در پایان، ادب و احترام حکم می‌کند که برد را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش تبریک بگویم. روزهای پر امید خواهد رسید.خیلی زود، شاید چند روز دیگر ... .

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :