موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی مسکن مهر

a/66336 :کد

0

حسرتی که بر دل واحد های مسکن مهر ماند

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -حسرتی که بر دل واحد های مسکن مهر ماند

در حالی پیش از این دو وعده افتتاح واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ عملی نشده که در جدیدترین وعده، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از افتتاح تعدادی مسکن مهر کوزو طی اردیبهشت ماه امسال خبر داده است.

 

 
در حالی پیش از این دو وعده افتتاح واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ عملی نشده که در جدیدترین وعده، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از افتتاح تعدادی مسکن مهر کوزو طی اردیبهشت ماه امسال خبر داده است.

به گزارش تحلیل ایران، چند ماهه پیش از آغاز دهه فجر سال گذشته، مدیران شرکت عمران پردیس از افتتاح 4500 واحد مسکن مهر فاز 11 این شهر در بازه 12 تا 22 بهمن ماه خبر دادند.این در حالی بود که در  این دهه واحدهای کوزو رنگ قیچی مخصوص بریدن روبان را به چشم ندیدند تا مدیرعامل شرکت عمران پردیس افتتاح 10 پروژه روبنایی شهر پردیس را به 4500 واحد مسکن مهر اضافه کند و بگوید: با توجه به برنامه‌ریزیهای انجام شده قرار بود مجموعه پروژه‌های افتتاحی در دهه فجر امسال با حضور مقامات و مسئولان ذی‌ربط افتتاح شود که به دلیل پاره‌ای از مشکلات و نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس و خبرگان ترجیح دادیم زمان افتتاح را به نیمه دوم اسفند موکول کنیم.

وی با تاکید بر این‌که تحویل واحدهای مسکن مهر قطعا باید بعد از تامین و تکمیل خدمات زیربنایی و آماده‌سازی واحدها برای سکونت مالکان انجام شود گفت: به دلیل گستردگی حجم طرحهای افتتاحی و انجام تمامی اقدامات باقیمانده این تصمیم گرفته شد.در 15 روز دوم اسفند هیچ خبری از افتتاح نشد تا این‌که اخیرا قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر وعده‌ سوم را برای افتتاح واحدهای مذکور داد.احمد اصغری‌مهرآبادی در این‌باره گفته است؛ «قرار بود 4500 واحد مسکن مهرپردیس دهه فجر سال گذشته واگذار شود که اردیبهشت امسال تحویل می‌شود.»

تسنیم نوشت: حال باید دید این وعده به دو وعده قبلی دچار می‌شود یا خیر. یکی از مصائب پروژه‌های مسکن مهر کم کاری و درخواست مبالغ بالا از سوی شرکت‌های خدمات‌رسان است که افتتاح و تحویل واحدهای این طرح را با چالش مواجه کرده است. چه آن‌که مهرآبادی از آماده افتتاح بودن 200 هزار مسکن مهر در سراسر کشور خبر داده که به دلیل نبود امکات زیربنایی (انشعاب آب، برق، گاز یا فاضلاب) قابل واگذاری به متقاضیان نیست.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :