موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/66352 :کد

0

از سرگیری فعالیت فرودگاه بروکسل از ماه ژوئن

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۶:۴۷
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -از سرگیری فعالیت فرودگاه بروکسل از ماه ژوئن

مدیر اجرایی فرودگاه بروکسل گفت قسمت های تخریب شده این فرودگاه تعمیر شده و انتظار می رود از ماه ژوئن به فعالیت عادی خود برگردد.

 

 

 

مدیر اجرایی فرودگاه بروکسل گفت قسمت های تخریب شده این فرودگاه تعمیر شده و انتظار می رود از ماه ژوئن به فعالیت عادی خود برگردد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، مسئولان فرودگاه بروکسل پایتخت بلژیک اعلام کرده اند این فرودگاه از ماه ژوئن(خرداد) به فعالیت عادی خود بازمی گردد.


«آرناد فیست» مدیر اجرایی فرودگاه بروکسل در گفتگو با روزنامه بلژیکی لیسویر گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده انتظار داریم تا ماه ژوئن از تمام ظرفیت های فرودگاه بهره بگیریم.


خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: بعد از بمب گذاری های فرودگاه بروکسل که ۱۶ نفر در آن کشته شدند، فعالیت های عادی این فرودگاه محدود شده است و پروازها تحت تدابیر شدید امنیتی انجام می شوند.


فیست می گوید قرار است بعد از بررسی های کامل از اصول ایمنی به ظرفیت ۱۰۰ درصدی خود بازگردیم.


وی گفت: در حال حاضر ۷۰درصد از ظرفیت گذشته خود را بعد از تعمیر قسمت های تخریب شده بازیافته ایم و انتظار داریم تا دو ماه آینده به ظرفیت کامل خود برسیم. بعد از انفجارهای بروکسل فرودگاه این شهر به مدت ۱۲ روز به طور کامل تعطیل شده بود.


به گفته فیسک این فرودگاه از ماه ژوئن روزانه پذیرای ۴۰هزار مسافر خواهد بود. در حال حاضر تنها ۲۰هزار مسافر از طریق این فرودگاه جابجا می شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :