موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/66370 :کد

0

ارائه خدمات هلال احمر به ۵۶۰۰ سیل زده جنوب و غرب کشور

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۵
تعداد بازدید : ۲۷۳   
 تحلیل ایران -ارائه خدمات هلال احمر به ۵۶۰۰ سیل زده جنوب و غرب کشور

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور از ارائه خدمات به پنج هزار و ۶۰۰ نفر از سیل زدگان در دو استان لرستان و خوزستان طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

 

 

 

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور از ارائه خدمات به پنج هزار و ۶۰۰ نفر از سیل زدگان در دو استان لرستان و خوزستان طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، علی اصغر احمدی ضمن بیان اینکه طی سه شبانه روز گذشته بیش از  ۱۴ استان کشور تحت تاثیر بارندگی قرار گرفتند، اظهار داشت: در این راستا به پنج هزار و ۶۰۰ نفر از سیل زدگان خدمات ارائه شد.


وی اضافه کرد: در استان لرستان و در شهرهای خرم آباد، پلدختر، نور آباد و دوره چنگی و برخی روستاها جمعیت هلال احمر خدمات لازم را به حادثه  دیدگان سیل ارائه داد.


دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات بهتر به سیل زدگان ۱۷۰تیم امداد و نجات در سراسر کشور به کارگیری شدند.


احمدی با بیان اینکه دو هزار و ۵۰۰نفر حادثه دیده از سیل اخیر اسکان اضطراری داده شدند، افزود: جمعیت هلال احمر متعلق به همه مردم است و این جمعیت تلاش دارد در زمان وقوع حادثه و بحران به همه آسیب دیدگان خدمات لازم ارائه شود.


وی با بیان اینکه بر آورد میزان خسارت در سیل اخیر بر عهده ستادهای مدیریت بحران در استان های دچارحادثه و ستاد مدیریت بحران کشور است، افزود: کار ارزیابی از میزان خسارات وارده در استان های جنوب و غرب کشور در دست بررسی است.


احمدی با بیان اینکه از صبح امروز و بر اساس ارزیابی های سازمان هواشناسی، استان های شمالی روزی بارانی را سپری خواهند کرد، افزود: احتمال جاری شدن سیل در این استان ها وجود دارد و در این راستا تمامی دستگاه های خدمات رسان از جمله جمعیت هلال احمر در آماده باش هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :