موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/66405 :کد

0

اوضاع تیم بسیار اسفناک است

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -اوضاع تیم بسیار اسفناک است

هافبک تاثیر گذار خط میانی نفت از شرایط حاکم بر تیمش به شدت گله مند است و می گوید با پایان قراردادش در پایان فصل تحت هیچ شرایطی در این تیم نخواهد ماند.

هافبک تاثیر گذار خط میانی نفت از شرایط حاکم بر تیمش به شدت گله مند است و می گوید با پایان قراردادش در پایان فصل تحت هیچ شرایطی در این تیم نخواهد ماند.

به گزارش تحلیل ایران نفت تهران در شرايطي كه اوضاع خوبي از نظر مالي ندارد و بازيكنان آن تهديد كرده بودند كه شايد به اهواز نروند، مقابل استقلال خوزستان به يك تساوي با ارزش رسيد تا پرسپولیس با استفاده از این فرصت با شکست 4-2 استقلال به صدر جدول برسد.


مهدي شيري بازیکن تاثیرگذار نفتی ها در گفتگو بامشرق کسب اين امتياز را - در شرایط فعلی -  براي تیمش مهم مي‌داند و مي‌گويد بازيكنان بسيار باوفا هستند كه با وجود همه مشكلات براي دفاع از حيثيت خودشان اين‌طور ايده‌آل فوتبال بازي مي‌كنند. 

* جدال شما با استقلال خوزستان مدعی، با تساوي بدون گل تمام شد. بازي چطور بود؟ 
بازي كه زياد جالب نبود چون باد اجازه نداد دو تيم برنامه‌هاي خود‌شان را به خوبي پياده كنند. با اين حال ما با توجه به نداشتن سيامك كوروشي و علي عزتي به دليل محروميت تركيب كاملي نداشتيم اما بازهم خدا را شكر با يك دفاع منطقي توانستيم با يك امتياز به تهران برگرديم. البته نيم نگاهي هم به سه امتياز بازي داشتيم كه محقق نشد. 


* با اين حرف‌ها پس شما براي کسب پیروزی به اهواز نرفته بوديد؟ 
به هرحال با شرايطي كه تيم ما داشت و با توجه به وضعيت حريف صدرنشين ليگ كه به دنبال برد در خانه بود منطق حكم مي‌كرد كه يك بازي عقلاني را ارايه بدهيم. روز سختي داشتيم و به دنبال اين بوديم كه در ضدحمله‌ها به گل برسيم.

 
* استقلال خوزستان را در این دیدار چطور دیدی؟‌
استقلال خوزستان تيم خوب و با شخصيتي است كه به مدعی بودن  آنها در جدول بايد احترام گذاشت. آنها بازي خوبي ارايه دادند اما بايد يك خسته نباشيد به بچه‌هاي تيم بگويم. واقعا دفاع كردن در فوتبال آن هم مقابل يك حريف هجومي بسيار مهم است. ما تمام لايه‌هاي نفوذي حريف را بسته بوديم و در طول 90 دقيقه اجازه خودنمايي به آنها نداديم. 


* قبول داري با شرايط روحي و رواني كه تيم شما بعد از برد مقابل پديده داشت و حتي يكسري بازيكنان مي‌گفتند به اهواز نمي‌رويم، كسب يك امتياز كار كمي نبود؟ 
قبول دارم و بايد بگويم بازيكنان نفت در نوع خودشان باعشق‌ترين و باوفاترين بازيكنان هستند كه با اين وضعيت اين‌طور كار مي‌كنند. باور نمي‌كنيد شرايط تيم ما آن قدر سخت است كه بعد از اينكه پروازمان به خاطر شرايط آب و هوايي كنسل شد، باشگاه پول نداشت تا بليت بگيرد و ما را برگرداند و من و بيرانوند با كمك سيدجلال به تهران برگشتيم و بچه‌ها قرار شد جمعه شب ساعت 11 به تهران برگردند.


* سيدجلال يكي از بازيكناني بود كه به خاطر ناراحتي از اوضاع گفته بود ديگر تا روشن شدن تكليف‌اش بازي نمي‌كند و حتي تهديد كرده بود كه به اهواز نمي‌رود. اتفاقي افتاد يا شارژ پولي شديد كه او از حرفش كوتاه آمد؟‌
هيچ اتفاقي نيفتاد و شارژ پولي هم نشديم. شرايط بسيار سخت است و همانطور كه گفتم دست تك تك اين بچه‌ها را بايد بوسيد. پول نيست، مديريت نيست، امكانات نداريم. همه بچه‌ها براي آينده مي‌جنگند. قديمي‌ها براي دفاع از برندي كه خودشان آن را درست كردند و بازيكنان جديد به دنبال دفاع از گذشته خودشان هستند. وضعيت واقعا از دست همه خارج شده است. 


* با اين اوضاع پس نفت از حالا بايد منتظر ريزش وحشتناك بازيكناني باشد كه مثل تو قراردادشان تمام مي‌شود؟ 
دقيقا همين‌طور است. شك نكنيد با اين اوضاع يك درصد هم فضا براي كار با نفت باقي نمي‌ماند و جدا خواهم شد. 


* با اين تفاسير بايد خيال مسوولان نفت بابت رفع نكردن مشكلات مالي راحت باشد چون شما مي‌خواهيد در اين 4 بازي باقي‌مانده از حيثيت خودتان دفاع كنيد و بس! 
دقيقا همين‌طور است و  همه بچه‌ها به دنبال دفاع از حيثيت خودشان هستند. خود من در اين بازي‌هاي باقي‌مانده با جان و دل براي نفت بازي خواهم كرد تا حداقل تلاش‌هايي كه در اين چند سال براي تيم نفت كشيده‌ام بي‌ارزش نشود و بتوانم همچنان به روند خوب خودم هم ادامه بدهم.

 
* با توجه به دو بازي مهم بعدي شما مقابل سپاهان و پرسپوليس با اين وضعيتي كه داريد هنوز هم به كسب سهميه فكر مي‌كنيد؟ 
نفت با اين شرايط بدي كه دارد اما توانسته يك تيم ايده‌آل از نظر فوتبالي باشد و بازيكنان آن به بهترين شكل خودشان را نشان بدهند. ما هرچند از نظر فوتبالي خوب هستيم اما از نظر شرايط تيمي و امكانات از بدترين‌هاي ليگ به شمار مي‌آييم و اگر بازيكنان خوب كار نمي‌كردند شرايطي به مراتب بدتر داشتيم و حتي مدعي سقوط بوديم. به هرحال در راه كسب سهميه همه تلاش خودمان را مي‌كنيم چون براي اعتبار ما مهم است. 


باور كنيد در اين مقطع هر بازيكني هر تصميمي بگيرد بايد به او حق داد و هيچكس داخل تيم نيست كه ببيند ما چه مشكلاتي داريم. مگر مي‌شود تيمي كه در ليگ برتر بازي مي‌كند با كنسل شدن پروازش پول گرفتن دوباره بليت نداشته باشد و بازيكنش پول جور كند. آن هم براي تيم نفتي كه همه از انضباط و ساختارش حرف مي‌زنند. وضعيت واقعا وحشتناك است.  
 منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :