موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/66496 :کد

0

خروج از اتحادیه اروپا باعث بیکاری میلیون‌ها انگلیسی خواهد شد

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۶
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -خروج از اتحادیه اروپا باعث بیکاری میلیون‌ها انگلیسی خواهد شد

یکی از وزرای بلند‌پایه دولت انگلیس هشدار داد درصورت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا میلیون‌ها نفر بیکار خواهند شد.یکی از وزرای بلند‌پایه دولت انگلیس هشدار داد درصورت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا میلیون‌ها نفر بیکار خواهند شد.


به گزارش تحلیل ایران، دولت بریتانیا هشدار داد درصورت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا این کشور با چنان شکاف اقتصادی مواجه می‌شود که باعث بدبختی میلیون‌ها نفر خواهد شد.


استفان کرب، وزیر کار و بازنشستگی انگلیس دراین باره گفت: کسب و کارها از بین خواهد رفت، کارخانجات بسته خواهند شد و شغل‌ها نابود می‌شود که این موضوع عواقب مصیبت‌باری برای خانواده‌ها به همراه خواهد داشت.


وی هشدار داد که رای غیرمحتاطانه به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا شوک اقتصادی بزرگی همانند بحران بانکی سال 2008 به همراه خواهد داشت.


وی در مطلبی در تلگراف نوشت که رای به خروج از اتحادیه اروپا باعث خودزنی اقتصادی خواهد شد: ازدست رفتن شغل‌ها و باعث خسارات عمیق و ماندگاری بر خانواده‌ها و گروه‌ها خواهد شد. هیچکس نباید نسبت به عواقب بالقوه رای به خروج از اتحادیه اروپا برای خانواده‌ها بی‌توجه باشد. این یک بحث تئوریک نیست.


پیش از این دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس از جوانان این کشور خواسته بود تا در همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا که قرار است 23 ژوئن برگزار شود، با خروج انگلیس از این اتحادیه مخالفت کنند. وی هشدار داد که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بیشترین ضربه را به جوانان وارد خواهد کرد.


صندوق بین‌المللی پول نیز در تازه‌ترین چشم‌انداز خود هشدار داد که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می‌تواند خسارتهای منطقه‌ای و جهانی بسیاری را به‌همراه داشته باشد. این نهاد بین‌المللی اعلام کرد که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا باعث اختلال در روابط تجاری قدیمی شده و چالش‌های زیادی را هم برای بریتانیا و دیگر نقاط اروپا به‌همراه داشته باشد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :