موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوزه مجلس

a/66547 :کد

0

انتقال نرم قدرت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۴
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -انتقال نرم قدرت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: انتقال نرم قدرت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: انتقال نرم قدرت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.


به گزارش تحلیل ایران،‌ غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی سراسر کشور اظهار داشت: درباره انتخابات مجلس دهم اگر بخواهیم صحبت کنیم باید این انتخابات را ادامه انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم عنوان کرد و تحلیل انتخابات مجلس دهم در سه لایه گفتمانی، مدیریتی و تبلیغاتی بیان می‌شود.


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح‌کرد: گفتمان‌هایی که در زمان انتخابات مطرح می‌شود بسیار در آراء مردم و به ویژه قشر خاکستری مؤثر است.


وی با اشاره به موضوع تحریم‌ها، تصریح‌کرد: موضوع هسته‌ای از نظر بین‌المللی این ظرفیت تبلیغاتی را داشت که بگویند یک نظامی می‌خواهد بمب اتم بسازد و خوراک تبلیغاتی از این موضوع بسازند و بر همین اساس تحریم‌های فلج‌کننده علیه نظام اعمال کردند.


وی تصریح‌کرد: در ابتدا یکی از پیش‌بینی‌های آنها این بود وقتی همه راه‌ها روی ملت ایران بسته شود فشار اقتصادی و گرسنگی این ملت را به ستوه آورده و مردم شورش می‌کنند و این می‌تواند مقدمه‌ یک حرکتی در برابر انقلاب شود.


حدادعادل تصریح کرد: در واقع به جای حرکت نظامی در برابر ایران، آشوب‌های اجتماعی به راه بیندازند؛ طراحی تحریم بعد از سال 88 هم بر همین اساس بود چرا که ابتدا تصور می‌کردند فتنه 88 آن چیزی است که می‌خواهند اما اتفاقی که مدنظرشان بود در ایران نیفتاد.


تلاش زیادی صورت گرفت تا اردوگاه اصول‌گرایان از تفرقه به وحدت برسد

نماینده مردم تهران در مجلس به انتخابات مجلس دهم در اسفند 94 اشاره کرد و گفت: ما می‌دانستیم گذرگاه خطیری پیش روی ملت ما قرار دارد. از این رو تلاش زیادی صورت گرفت اردوگاه اصول‌گرایان از تفرقه به وحدت برسد.


وی تأکید کرد: ما برای انتخابات مجلس دهم از یک سال و نیم قبل از انتخابات جلسات متعددی برگزار کردیم که احزاب و تشکل‌هایی همچون موتلفه، پایداری،‌ ایثارگران و رهپویان در آن شرکت داشتند و بنده نیز در بعضی از این جلسات شرکت می‌کردم همین تلاش‌ها موجب شد ما در انتخابات مجلس دهم به وحدت برسیم.


وی درباره فهرست اصولگرایان برای انتخابات مجلس نیز گفت: لیست ما لیستی بود که با توجه به شرایط بهترین لیستی بود که می‌توانستیم ارائه دهیم. ما در وحدت موفق شدیم.


انتقال نرم قدرت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

وی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی را انتقال نرم قدرت عنوان کرد و گفت: یکی از مهمترین ضررهای فتنه 88 برای کشور این بود که می‌خواست جلوی انتقال نرم قدرت را با شورش خیابانی بگیرد، اما آنچه برای ما سرمایه است این است که اگر روزی نتیجه به نفع ما نبود فرآیند انتقال نرم قدرت از بین نرود.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :