موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/66553 :کد

0

پیام محسن رضایی به‌ مناسبت ۲۹ فروردین

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۹
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -پیام محسن رضایی به‌ مناسبت ۲۹ فروردین

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی خاطرنشان کرد: امروز ارتش پرافتخار ایران شهدای گران‌قدری را در کنار مدافعان حرم تقدیم مرزهای امنیتی و اعتقادی کشور کرده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی خاطرنشان کرد: امروز ارتش پرافتخار ایران شهدای گران‌قدری را در کنار مدافعان حرم تقدیم مرزهای امنیتی و اعتقادی کشور کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران،‌ سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، طی پیامی ضمن تبریک روز ارتش به همرزمان خود در ارتش جمهوری اسلامی ایران، این روز که به فرمایش امام امت به نام «روز ارتش» نامگذاری شده را گرامی داشت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران فرصت مغتنمی است تا دیگر بار یاد دلاوری‌های ارتش در طول حیات پرافتخار خود به‌ویژه در دوران دفاع مقدس در خاطره‌ها تجدید و بر ادامه راه شهیدان گران‌قدر ارتش تأکید گردد.

 

ارتش جمهوری اسلامی ایران در تاریخ غرورآفرین خود فرازهای مشعشعی دارد که آن را از سایر ارتش‌های جهان متمایز ساخته و ماندگار کرده است.

 

امروز ارتش پرافتخار جمهوری اسلامی ایران از یک‌ سو شهدای گران‌قدری را در کنار مدافعان حرم تقدیم مرزهای امنیتی و اعتقادی کشور کرده و از دیگر سو نیروهای دریایی و هوایی آن در مأموریت‌های برون‌مرزی خدمات بزرگی را به انجام می‌رساند.

 

اینجانب به‌ عنوان عضوی از مجموعه بزرگ نیروهای مسلح که از نزدیک فداکاری برادرانم در ارتش را درصحنه‌های پرفرازونشیب دفاع مقدس شاهد بوده‌ام با گرامیداشت یاد امام(بنیان‌گذار روز ارتش) و نکوداشت یاد شهیدان و ایثارگران والامقام ارتش، این روز بزرگ را به محضر فرمانده معظم کل قوا و عموم همرزمانم در نیروهای مسلح به‌ ویژه فرماندهان غیور ارتش و آحاد ارتشیان سلحشور، شادباش می‌گویم و دوام توفیقات آنان را در تحقق اوامر فرماندهی معظم کل قوا از درگاه حضرت حق‌ طلب می‌کنم.

 

سرلشکر پاسدار محسن رضایی

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :