موضوعات ‌مرتبط: فناوری فضای مجازی

a/66600 :کد

0

وداع تلخ ویندوز فون با اینستاگرام!

  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۳
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -وداع تلخ ویندوز فون با اینستاگرام!

کاربران ویندوز فونی باید برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کنند.

کاربران ویندوز فونی باید برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کنند.

به گزارش  تحلیل ایران ؛ برخی از کاربران بعد از مراجعه به برنامه اینستاگرام در استور ویندوز، نمی‌توانند این برنامه را دانلود کنند. اکنون بعد از بررسی‌های مجدد، به‌ نظر می‌رسد این برنامه از فروشگاه ویندوز فون حذف شده است. 
 
 
اگر شما هم سعی می کنید برنامه اینستاگرام را برای گوشی ویندوز فون 8.1 خود در استور ویندوز پیدا کنید،باید به شما بگوییم دیگر از این برنامه در استور ویندوز 8 خبری نیست.
درحالی که نسخه بتای (آزمایشی) این برنامه برای ویندوز 10 وجود دارد و در حال حاضر این نسخه در دسترس کاربران نسخه 8 یا 8.1 نیست. 
 
 
اما نکته اینجاست که اگر بخواهید از این برنامه در نسخه 8.1 ویندوز فون استفاده کنید، چنین امکانی در دسترس شما نخواهد بود. اما اگر به نصب این برنامه نیاز دارید، می‌توانیم در حال حاضر راه‌حل جایگزین را به شما ارائه کنیم.
 
برنامه 6tag، یکی از بهترین برنامه‌های کلاینت اینستاگرام است که بر اساس حساب کاربری شما در این سرویس کار می‌کند. البته امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد، بسیار فراتر از امکاناتی است که در برنامه رسمی اینستاگرام در اختیار دارید. 
 
البته نادیده‌گیری ویندوز فون توسط تیم اینستاگرام به همین‌جا ختم نمی‌شود. سال‌های زیادی است که با انتشار و به‌روزرسانی مرتب این برنامه در دو پلتفرم اندروید و iOS، نسخه ویندوز فون هنوز هم در حالت آزمایشی قرار دارد. حال سوال اصلی اینجاست: دلیل حذف شدن این برنامه چیست؟ آیا ویندوز فون در مسیر نابودی قرار گرفته است؟!
/ منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :