موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/66629 :کد

0

مالک ایرانی باشگاه آبی دنبال جذب مورینیو!

  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۴:۱۸
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -مالک ایرانی باشگاه آبی دنبال جذب مورینیو!

پیشنهاد جذاب مشیری می‌تواند مورینیو را به لیگی که همواره اذعان داشته عاشق آن است برگرداند و او این بار از تیم دوم شهر لیورپول رقابت را شروع کند

 

پیشنهاد جذاب مشیری می‌تواند مورینیو را به لیگی که همواره اذعان داشته عاشق آن است برگرداند و او این بار از تیم دوم شهر لیورپول رقابت را شروع کند.

 

 
 
روزنامه دیلی استار مدعی شد که باشگاه آبی پوش اورتون قصد دارد ژوزه مورینیو را برای فصل آینده به خدمت گرفته و او را جانشین روبرتو مارتینز کند.

 به گزارش تحلیل ایران ، پس از اینکه فرهاد مشیری،‌سرمایه دار ایرانی سهام اورتون را خریداری کرد و شروع به سرمایه گذاری در این تیم نمود، به نظر آنها این قدرت را پیدا کرده اند که با تیم‌های بزرگ لیگ رقابت مالی داشته باشند. دیوید مویس 11 سال سرمربی این تیم بود و سال 2013 از نیمکت این تیم جدا شد و حالا بار دیگر از گزینه های هدایت تافی هاست.
 
مورینیو نیز یکی دیگر از گزینه های مشیری است. سرمربی پرتغالی در حال حاضر تیمی ندارد و ممکن است حضور در منچستریونایتد نیز با توجه به ماندن فان‌خال منتفی شود. پیشنهاد جذاب مشیری می‌تواند مورینیو را به لیگی که همواره اذعان داشته عاشق آن است برگرداند و او این بار از تیم دوم شهر لیورپول رقابت را شروع کند. اورتون در حال حاضر در رده یازدهم جدول قرار گرفته و روزهای خوبی را سپری نمی‌کند.

منبع: تابناک

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :