موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/66660 :کد

0

گزارش وزارت‌ خارجه درباره برجام محرمانه نبود

  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۵
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -گزارش وزارت‌ خارجه درباره برجام محرمانه نبود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گزارش وزارت امور خارجه درباره برجام به مجلس محرمانه نبوده و مشکلی در انتشار آن توسط رسانه‌ها وجود نداشته است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گزارش وزارت امور خارجه درباره برجام به مجلس محرمانه نبوده و مشکلی در انتشار آن توسط رسانه‌ها وجود نداشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران،  نوذر شفیعی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت 21 سیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه گزارش وزارت امور خارجه درباره برجام در اولین جلسه این کمیسیون بررسی خواهد شد، گفت: مجلس هم مانند سایر ارکان نظام نسبت به روند اجرای برجام حساس است اما با صبر و حوصله کارها را پیگیری می‌کند.
 
فارس نوشت: اگر آمریکایی‌ها روند عدم همکاری در اجرای برجام را در پیش بگیرند ما هم طبق قانون عمل می‌کنیم و تعهدات خود را انجام نداده و همکاری نمی‌کنیم.شفیعی درباره بخشی از گزارش وزارت خارجه که اشاره کرده است محیط داخلی برای سرمایه‌گذاری خارجی امن نیست، گفت: این استنباط احتمالاً از مذاکراتی که در گوشه و کنار از سوی وزارت خارجه انجام می‌شود، شکل گرفته است که نیاز به بحث و بررسی بیشتر دارد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش وزارت امور خارجه درباره برجام به مجلس محرمانه نبوده و انتشار آن مشکلی نداشته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :