موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/66738 :کد

0

سردار کمالی پاسخ ابهامات کی‌روش را داد

  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۲
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -سردار کمالی پاسخ ابهامات کی‌روش را داد

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اکثر فوتبالیست‌های متخلف خدمت سربازی شان نیمه اول امسال به پایان می‌رسد و پس از آن می‌توانند در تیم ملی بازی کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اکثر فوتبالیست‌های متخلف خدمت سربازی شان نیمه اول امسال به پایان می‌رسد و پس از آن می‌توانند در تیم ملی بازی کنند.


به گزارش تحلیل ایران، سردار موسی کمالی در مورد اینکه گفته می‌شود مشکل سربازی فوتبالیست‌ها برای حضور در تیم ملی فوتبال در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی حل شده است، گفت: در رابطه با فوتبالیست‌های متخلف در 2 سال گذشته بحث‌های زیادی شده و ما همچنان اعتقاد داریم که تا پایان خدمت سربازی‌شان حق حضور در تیم ملی را ندارند.

وی ادامه داد:‌ برابر با بررسی‌هایی که انجام دادیم مردم هم کاملا با این نظر هماهنگ هستند و همکاری با بازیکنان متخلف را تبعیض آمیز می‌دانند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در مورد اینکه خدمت این بازیکنان چه زمانی به اتمام می‌رسد، گفت: به جز یک نفر که سروش رفیعی است سایر بازیکنان امسال خدمت‌شان به پایان می‌رسد. اکثر آنها هم در نیمه اول خدمت سربازی‌شان تمام خواهد شد و پس از آن می‌توانند در تیم ملی حضور پیدا کنند.

سردار کمالی در مورد اینکه کی‌روش می‌گوید چرا این بازیکنان می‌توانند در باشگاه‌های آسیا بازی کنند و برای تیم ملی نه، عنوان کرد: آنها در محل خدمت خود بازی می‌کنند. این بازیکنان زیر نظر تیم‌هایی که ما معرفی کردیم قرار دارند و هر جا که آنها بخواهند باید بازی کنند. این یک چیز واضح است اما نمی‌دانم چرا کی‌روش از آن اطلاعی ندارد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پیروانی با وزارت ورزش جلسه داشته و قول مساعد برای همکاری گرفته است، گفت: وزارت ورزش خودش این افراد را به خاطر تخلف مجازات نکرد حداقل اجازه دهد ما کار خودمان را انجام دهیم. تصمیم‌گیری آنها برای بازی کردن در تیم ملی با نیروهای مسلح است.
 منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :