موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/668 :کد

0

برگزاری هفتمین محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت خوزستان

  پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ — ۲۳:۳۰
تعداد بازدید : ۷۰۲   
 تحلیل ایران -برگزاری هفتمین محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت خوزستان

هفتمین محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش تحلیل ایران، در این نشست که با حضور تعداد زیادی از پیشکسوتان جنگ تحمیلی، فرماندهان و نیروهای دوران دفاع مقدس تشکیل شده بود، دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: به یمن مقاومتهای مردم ایران امروز بیشتر تسلیحات نظامی از جمله تانک و بسیاری ادوات دفاعی در داخل کشور ساخته می شود و این در حالی است که قبلا کشور وابستگی شدیدی از این لحاظ داشت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه راهی که توسط مردم ایران ترسیم شده است مبنی بر ارزش ها است و باعث سعادتمندی ایران می شود؛ تاکید کرد که راه سعادتمندی ایران از انقلاب شروع شده، در جنگ تحمیلی پایه گذاری شد و این راه همچنان با صلابت و قدرت به سمت پیشرفت ادامه خواهد داشت.

همایش

 سردار سواریان دبیر محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت استان خوزستان  نیز هدف از برگزاری این مراسم را زنده نگاه داشتن یاد رزمندگان، شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس دانست و گفت: این محفل هیچ گونه گرایشی به سمت و سوی جناحی ندارد و از ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و جهاد سازندگی تشکیل شده است.

در ادامه دکتر محسن رضایی تاکید داشت: بازنشستگان جنگ تحمیلی را نباید به دست فراموشی سپرد چرا که این افراد سرمایه های ارزشمندی برای سربلندی و پیشرفت ایران هستند.

لازم به ذکر است آیین شروع عملیات اجرایی و کلنگ زنی باغ موزه دفاع مقدس خوزستان در محل بوستان شهروند اهواز نیز با حضور دکتر محسن رضایی برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :