موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/66870 :کد

0

صحبت هایی که عملی نمی شوند

  ﺳﻪشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۸
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -صحبت هایی که عملی نمی شوند

متأسفانه با وجود حرف‌های زیبایی که از سوی مسئولان دولتی شنیده می‌شود در عمل اعتقاد به تحقق عملی اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌شود.

 نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت تدبیر و امید فقط در حرف اقتصاد مقاومتی را مطرح می‌کند، گفت: متأسفانه با وجود حرف‌های زیبایی که از سوی مسئولان دولتی شنیده می‌شود در عمل اعتقاد به تحقق عملی اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌شود.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به بودجه سال 95 اظهار داشت: بودجه ارائه شده از سوی دولت در ابتدا رویکرد اقتصاد مقاومتی نداشت اما در کمیسیون تلفیق تغییرات زیادی داده شد و با پیشنهادات نمایندگان تا حدودی اصلاح شد.

وی ادامه داد: در برنامه ششم توسعه نیز دولت رویکرد اقتصاد مقاومتی را نادیده گرفته شده است که در مجلس نهم بر روی برنامه ششم نیز باید کار انجام شود.نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت تدبیر و امید فقط در حرف اقتصاد مقاومتی را مطرح می‌کند، تصریح کرد: متأسفانه با وجود حرف‌های زیبایی که از سوی مسئولان دولتی شنیده می‌شود در عمل اعتقاد به تحقق عملی اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌شود؛ دولت مسئله اقتصاد مقاومتی را جدی نگرفته و تنها در همایش‌ها و سخنرانی‌ها از آن حرف می‌زنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: متوسط فروش نفت در دولت یازدهم 79 دلار بوده است که در دولت دهم نیز همین میزان فروش نفت وجود داشته اما با این وجود شاهد تعطیلی گسترده بنگاه‌های تولیدی کشور هستیم و رکود جامعه را فرا گرفته است. رهبر معظم انقلاب امسال را سال "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" نامگذاری فرمودند و مردم منتظر اقدام و عمل مسئولان دولتی هستند و تنها حرف زدن درباره اقتصاد مقاومتی دردی را دوا نخواهد کرد.


                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :