موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/66937 :کد

0

روحیه بالای شاگردان یحیی برای شکست نماینده عربستان

  ﺳﻪشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۸
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -روحیه بالای شاگردان یحیی برای شکست نماینده عربستان

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تمرینات شادابی را برای دیدار حساس با نماینده عربستان پشت سر گذاشته‌ایم و برای شکست این تیم به میدان می‌رویم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تمرینات شادابی را برای دیدار حساس با نماینده عربستان پشت سر گذاشته‌ایم و برای شکست این تیم به میدان می‌رویم.


به گزارش تحلیل ایران؛مرتضی تبریزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره دیدار آسیایی تیمش مقابل نماینده عربستان با بیان اینکه تیم در شرایط خوبی قرار دارد، اظهار داشت: تمرینات شادابی را برای دیدار حساس با نماینده عربستان پشت سر گذاشته‌ایم و از نظر روحی و فنی آماده برگزاری این دیدار هستیم.

 

وی با بیان اینکه ذوب آهن خود را برای پیروزی برابر النصر و قطعی کردن صعود آماده کرده، افزود: امیدوار هستیم تا با برد در این دیدار صعود تیم را از مرحله گروهی قطعی کرده و با خیالی آسوده برای صدرنشینی در گروه بجنگیم.

 

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سئوال که پیروزی در این دیدار چه تأثیری در روند نتایج تیمش در لیگ دارد، خاطرنشان کرد: پیروزی در این دیدار خیال ما را برای صعود از گروه آسوده می‌کند و به همین دلیل، تلاش ما رسیدن به امتیاز این مسابقه به شمار می‌رود. 

وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع، در صورت پیروزی در این مسابق همی‌توانیم با روحیه، انگیزه و خیالی آسوده‌تر به ادامه لیگ فکر کنیم و هدف ما در این زمینه، کسب پیروزی به شمار می‎رود.

 

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هفته پنجم جام باشگاه‌های فوتبال آسیا به دلیل مسائل پیش آمده میان ایران و عربستان، چهارشنبه یک اردیبهشت ماه به عنوان میزبان در کشور ثالث دیداری حساس را مقابل النصر نماینده عربستان برگزار می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :