موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/67036 :کد

0

مقام معظم رهبری حافظ اسلام و انقلاب مقابل فتنه‌ها بوده‌اند

  ﺳﻪشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۱
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -مقام معظم رهبری حافظ اسلام و انقلاب مقابل فتنه‌ها بوده‌اند

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب حکیمی آگاه و بیدارند که دنیا را می‌بینند، دوست و دشمن را می‌شناسند و سکان انقلاب را در مقابل فتنه‌های دشمنان به‌دست گرفته و از اسلام محافظت کرده‌اند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب حکیمی آگاه و بیدارند که دنیا را می‌بینند، دوست و دشمن را می‌شناسند و سکان انقلاب را در مقابل فتنه‌های دشمنان به‌دست گرفته و از اسلام محافظت کرده‌اند.

 
به گزارش تحلیل ایران   ، به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، آیت‌الله محمد یزدی در آستانه میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در دیدار جمعی از پدران شهدا اظهار کرد: همه ما مرهون و وامدار خون‌های شهدا هستیم و باید عظمت آنان را درک کنیم و یادشان را زنده نگه داریم.
 
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه فعل جهاد از احکام و دستورات الهی است ادامه داد: بقای دین در سایه دفاع است، اگر این دفاع نبود نامی از اسلام، دین، قرآن و حاکمیت اسلام نبود.
 
وی تصریح کرد: اگر امروز نماز جمعه، نماز شب، اعتکاف، محرم و صفر، فاطمیه و رجبیه برپاست به برکت خون‌های شهداست و آنان در این عبادات سهیم هستند.
 
آیت‌الله یزدی اضافه کرد: بعد از انقلاب امکانات بسیاری در سایه این امنیت و آرامش که حاصل خون‌های شهداست در کشور ایجاد شد و شاهد آبادانی، آزادی، حق رای و انتخاب برای مردم، آزادی و احترام به زنان و... هستیم و امروز اسلام حاکم و رهبری حافظ اسلام است.
 
وی اضافه کرد: اکنون نیز دشمن در عرصه جنگ نرم علیه اسلام به‌پا خاسته ولی رهبر معظم انقلاب حکیمی آگاه و بیدار است که دنیا را می‌بینند، دوست و دشمن را می‌شناسند و سکان انقلاب را در برابر تمام فتنه‌های دشمنان به‌دست گرفته و از اسلام محافظت کرده‌اند.
 
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه شهدا مقام والایی نزد پروردگار دارند و بدون واسطه به وجه الله نظر می‌کنند تاکید کرد: شهدا با جانشان از ولایت حمایت کردند و امروز ما در ادامه راه شهدا باید از ولایت و حکومت اسلامی حمایت کنیم.
 منبع : میزان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :