موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/67248 :کد

0

بلندی های جولان بخش جداناپذیر از خاک سوریه است

  چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -بلندی های جولان بخش جداناپذیر از خاک سوریه است

وزارت خارجه مصر امروز (سه شنبه) تاکید کرد که بلندی های جولان بخش جداناپذیر از خاک سوریه است و اسراییل (رژیم صهیونیستی) آن را در سال ۱۹۶۷ اشغال کرد.

 

 

وزارت خارجه مصر امروز (سه شنبه) تاکید کرد که بلندی های جولان بخش جداناپذیر از خاک سوریه است و اسراییل (رژیم صهیونیستی) آن را در سال 1967 اشغال کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، در بیانیه وزارت خارجه مصر با عنوان "تاکید مصر بر موضع ثابت خود در قبال بلندی های جولان که بخش جداناپذیر از خاک سوریه است" آمده است: در پی اظهارات رییس کابینه رژیم اشغالگر در نشست اخیر خود مبنی بر تداوم اشغال بلندی های جولان، وزارت خارجه مصر تاکید می کند که این امر نقض اصول و قوانین بین المللی و قطعنامه های شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل است.

 

بنا به گزارش "سی ان ان" عربی، وزارت خارجه مصر در این بیانیه آورده است که جولان بخش جداناپذیر از خاک سوریه است که اسراییل آن را در جنگ ژوئن 1967 اشغال کرده است.

 

کابینه رژیم اشغالگر صهیونیستی روز یکشنبه (29 فروردین ماه) نشست تحریک آمیز خود را در جولان اشغالی سوریه برگزار کرد؛ در این نشست بینامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که منطقه جولان تا ابد در دست این رژیم باقی خواهد ماند.
منبع : العالم

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :