موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/67287 :کد

0

رونالدو: بدون تردید در مادرید بازنشسته می‌شوم

  چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۰
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -رونالدو: بدون تردید در مادرید بازنشسته می‌شوم

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بدون تردید در تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا بازنشسته شده و هیچ جای دیگر نمی‌روم.ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: بدون تردید در تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا بازنشسته شده و هیچ جای دیگر نمی‌روم.

 

به گزارش تحلیل ایران، کریستیانو رونالدو ستاره تاثیرگذار و کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در مصاحبه اختصاصی با وب‌سایت خبری cope اسپانیا تصریح کرد: شایعه مذاکره من با چند تیم دیگر اروپایی و حتی آسیایی صحت نداشته و من همه آنها را تکذیب می‌کنم. معلوم است که کسی از آینده خبر ندارد، ممکن است بعد از زیدان یک مربی دیگر بیاید و بگوید که رونالدو نباشد  به فروش برسد، من یک بازیکن هستم و مطیع دستورات باشگاه خود، هیچ مشکلی هم بین من و مقامات رئال مادرید وجود ندارد.


وی ادامه داد: رئال مادرید به قهرمانی در لالیگا امیدوار است و به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا امیدوارتر، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به هدف برسیم. در مادرید بازنشسته می‌شوم چون روزهای باشکوه بزرگانی که به تیم خود وفادار بوده‌اند را دیده‌ام و این موضوعات برایم با ارزش است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :