موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/67352 :کد

0

ساخت فصل سوم سریال ستایش

  چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۷
تعداد بازدید : ۹۴۸   
 تحلیل ایران -ساخت فصل سوم سریال ستایش

سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش از ساخت فصل سوم این سریال خبر داد و گفت: مراحل اداری ساخت فصل سوم ستایش در حال انجام است.سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش از ساخت فصل سوم این سریال خبر داد و گفت: مراحل اداری ساخت فصل سوم ستایش در حال انجام است.


به گزارش تحلیل ایران، سعید سلطانی ظهر امروز در حاشیه مراسم اختتامیه چهل و پنجمین جشنواره فیلم رشد که در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه علامه طباطبایی خرم‌آباد برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساخت فصل سوم سریال ستایش در دستور کار قرار گرفته و با آماده شدن فیلم‌نامه در حال حاضر در مرحله انجام مراحل اداری برای ساخت این سریال هستیم.


وی با بیان اینکه مرحله انتخاب بازیگران برای فصل سوم ستایش هنوز انجام نشده است افزود: حضور یا عدم حضور بازیگران فصل‌های قبلی در فصل جدید این سریال هنوز قطعی نشده است.


کارگردان سریال ستایش عنوان کرد: با توجه به نوع قصه سریال ستایش و ادامه دار بودن فصل‌های گذشته از ابتدا هم بنا بر این بود که ساخت فصل سوم این سریال را پس از مدتی شروع کنیم.


وی بیان کرد: در حال حاضر درگیر ساخت سریال سحرخیزان هستیم که پس از آماده شدن در یکی از شبکه‌های سیما به نمایش گذاشته می‌شود.


منبع: تسنیم

                               

سریال     شبکه     بازیگران     فیلم رشد        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :