موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/67371 :کد

0

دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی هستند

  چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۲
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی هستند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و امنیت موجود در سیستان و بلوچستان زبانزد است که امیدواریم مسئولان برای پیشرفت این استان بیش از پیش تلاش کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و امنیت موجود در سیستان و بلوچستان زبانزد است که امیدواریم مسئولان برای پیشرفت این استان بیش از پیش تلاش کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، غلامعلی حداد عادل امشب در مراسم جشن ولادت باسعادت امام علی(ع) در زاهدان در جمع پرشور مردم این شهرستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره نسبت به مردم این استان ارادت و محبت خاصی دارند، اظهار کرد: مردم سیستان و بلوچستان مردمی ولایت‌مدار، خونگرم بوده و همواره در زمره مدافعان انقلاب اسلامی بوده‌اند.

 

حداد عادل با اشاره به فضایل والای حضرت علی(ع) گفت: همه مسلمانان باید کتاب نهج‌البلاغه را بخوانند؛ در این صورت است که می‌توانند با آن حضرت از نزدیک آشنا شوند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه امام علی(ع) کرامت انسانی را از همه چیز والاتر می‌دانستند، تصریح کرد: امام علی(ع) در دوران خلافت خود مظهر ایثار و حق بودند و به هیچ قیمتی حاضر نبودند برای تقویت پایه‌های حکومت خود حق کسی را ضایع کنند و به بیان گویاتر مظهر ایمان و عشق به خداوند بودند.

 

حداد عادل با بیان اینکه تمام وجود امام علی(ع) ایمان و تقوا بود و در نهج‌البلاغه هم بیش از همه چیز مسلمانان را به تقوا دعوت کرده‌اند، افزود: ایشان خود را وقف آسایش مردم کردند و همیشه به دنبال احقاق حق مسلمان بودند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: دشمنان به دنبال ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی هستند و با یاری خداوند، هوشیاری مردم و مسئولان تاکنون در این امر ناکام بوده‌اند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط خاص سیستان و بلوچستان، گفت: وحدت و امنیت موجود در این استان زبانزد است که امیدواریم مسئولان نیز برای پیشرفت این استان بیش از پیش تلاش کنند.

 

وی در پایان افزود: این استان شرایط دانشگاهی خوبی دارد که می‌تواند در توسعه علمی منطقه بسیار موثر باشد.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :