موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/67481 :کد

0

نقش اساسی نیروهای مسلح در تحقق اقتصاد مقاومتی

  پنجشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۴
تعداد بازدید : ۹۰۵   
 تحلیل ایران -نقش اساسی نیروهای مسلح در تحقق اقتصاد مقاومتی

‌قائم مقام سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروهای مسلح می‌توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش اساسی داشته باشند اما در ابتدا باید تحول را از درون مجموعه ایجاد کرد.

 

 

 

‌قائم مقام سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروهای مسلح می‌توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش اساسی داشته باشند اما در ابتدا باید تحول را از درون مجموعه ایجاد کرد.

 

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام محمد هادی بهشتی پور در مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی قزوین اظهار کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی علاوه بر استفاده مطلوب از زمان باید از نیروها استفاده‌ی بهینه کرد همچنین می‌توان از نیروهای مردمی و انقلابی از قبیل پلیس افتخاری نیز برای تحقق این شعار در ناجا استفاده کرد.

 

وی افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از تولید داخل حمایت کرد و در این راستا باید در خرید لوازم و تجهیزات منزل و اداره به ایرانی بودن جنس توجه کرد.

 

قائم مقام سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: نیروهای نظامی باید از تجملات پرهیز کنند زیرا از بیت‌المال استفاده می‌شود، همچنین باید برای اجرای بهتر برنامه‌ها تمام توان را به کار برد چون توان همه‌ی ما بیش از آن چیزی است که انجام می‌دهیم.

 

بهشتی پور اعلام کرد: نیروهای مسلح در نهضت حفظ قرآن کریم کشور پیش‌تاز هستند و در کل نیروهای مسلح نیز ناجا پیش‌قدم است و متعهد شده تا پایان سال در حفظ 1 تا 3 جز 50 هزار حافظ را تربیت کند.

 

 در پایان این مراسم حجت‌الاسلام مرتضی روحانی به مدت 3 سال به‌عنوان رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی قزوین منصوب و از زحمات حجت‌الاسلام پور میرزایی تقدیر شد. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :