موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی واردات

a/67654 :کد

0

فروش ۴۰دستگاه لوكوموتیو برقی به ایران در دستور كار شركت روسی

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۵
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -فروش ۴۰دستگاه لوكوموتیو برقی به ایران در دستور كار شركت روسی

آنتون زوبیخین معاون كارخانه «اورالسكیه لوكوموتیوی» مستقر در استان سوردلوفسك روسیه اعلام كرد كه این شركت آماده عرضه ۴۰ دستگاه لوكوموتیو برقی ۲ES۷ به ایران است.

آنتون زوبیخین معاون كارخانه «اورالسكیه لوكوموتیوی» مستقر در استان سوردلوفسك روسیه اعلام كرد كه این شركت آماده عرضه 40 دستگاه لوكوموتیو برقی 2ES7 به ایران است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، خبرگزاری اسپوتنیك به نقل از زوبیخین نوشت: سال گذشته بر اساس توافق شركت روسی 'RZD Internatioal' و راه آهن جمهوری اسلامی، قرار شد بخش هایی از مسیر ریلی ایران، برقی و نوسازی شود كه در چارچوب تخصیص خط اعتباری روسیه عرضه محموله كاملی از لوكوموتیوهای برقی نیز در نظر گرفته شده است. شاید برخی از لوكوموتیوها در كارخانه ما تولید شود كه لوكوموتیوهای جدید برقی 2ES7 با اندازه ریلی 1520 میلیمتری است.


این خبرگزاری افزوده است: بابك احمدی قائم مقام شركت راه آهن ایراناعلام كرده كه در هفت سال آینده كشورش به بهره برداری از 27 هزار دستگاه واگن باری، سه هزار دستگاه واگن مسافری و حدود یك هزار دستگاه لوكوموتیو دارد.


همچنین گزارش شده، هیات تجاری و صنعتی اعزامی سوردلوفسك تا فردا (جمعه) برای ادامه گفت وگوها با نمایندگان نهادهای دولتی ایران به منظور هماهنگی در اجرای پروژه های مشترك، در این كشور باقی بمانند.


بنا به این گزارش، هنگام سفر سال گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تهران (دوم آذرماه 94)، یكی از شركت های متعلق به راه آهن روسیه، قراردادی را با شركت راه آهن ایران برای برقی كردن مسیـر راه آهن 'گرمسار- اینچه برون'، به امضـا رساند. در قـرارداد 'RZD Internatioal'، تامین مواد و تجهیزات مورد نیاز نیز شامل شده است.


ایران و روسیه فوریه 2016 در مسكو، اسناد مربوط به تخصیص خط اعتباری 2.2 میلیارد دلاری برای پروژه های مشترك در بخش احداث راه آهن و ساخت یك نیروگاه حرارتی جدید در جمهوری اسلامی را نیز پاراف كردند.


شركت 'اورالسكیه لوكوموتیوی' سال 2010 به منظور تولید و فروش لوكوموتیو و قطارهای سریع السیر، توسط كارخانه ماشین سازی راه آهن اورال، تاسیس شده كه به صورت مشترك متعلق به گروه ماشین سازی سینارا از روسیه و زیمنس آلمان است و به صورت انبوه، لوكوموتیوهای برقی و همچنین قطارهای برقی مسافربری لاستوچكا را تولید می كند.


منبع :خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :