موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/67681 :کد

0

گشت گرانی و اختلاس راه اندازی شود

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۳
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -گشت گرانی و اختلاس راه اندازی شود

بهتر است گشت گرانی و اختلاس توسط دولت راه اندازی شود تا شاهد سواستفاده از اموال عمومی نباشیم.

 

 دبیر کل حزب مردمی اصلاحات با تاکید بر اینکه دولت باید شتاب خود را در حوزه اقتصادی بالا ببرد و در این راستا با متخلفان برخورد کند، گفت: بهتر است گشت گرانی و اختلاس توسط دولت راه اندازی شود تا شاهد سواستفاده از اموال عمومی نباشیم.


به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیر کل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: برجام هیچ مشکلی از مردم را حل نمی‌کند و ما باید خودمان مشکلات کشور را حل کنیم. تصویب برجام پروسه ای بود که تحت نظارت رهبری انجام شد و مسئولین نیز آن را به پایان رساندند.هرچند توافقی که صورت گرفت و هیچ یک از بند های آن از سوی طرف مقابل اجرایی نشد که دولتمردان نیز به این امر تاکید داشتند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات تصریح کرد : بنده معتقدم دولت نباید همه چیز را با برجام گره بزند، دولت باید حوزه کاری برجام را جدا کند و در حوزه اقتصادی و معیشتی تحول بزرگی را ایجاد کند، به عنوان کسانی که از دولت تدبیر و امید دفاع کردیم و همچنان نیز دفاع خواهیم کرد توقع داریم در حوزه اشتغال، معیشت و اقتصاد توجه بیشتری داشته باشد زیرا در این حوزه ها ضعف زیادی دارد.

فومنی  ادامه داد: دولت باید ضمن تقویت تیم اقتصادی کابینه خود را نیز پالایش کند و مدرسه پیرمردها را تعطیل کند تا ظرف یکسال باقی مانده از عمر دولت تدبیر و امید عملکرد اقتصادی خوبی را داشته باشد.وی با تاکید بر اینکه دولت باید شتاب خود را در حوزه اقتصادی بالا ببرد و در این راستا با متخلفان نیز برخورد کند، گفت: بهتر است گشت گرانی و اختلاس توسط دولت راه انداری شود تا شاهد سواستفاده سودجویان از اموال عمومی نباشیم.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در بخش دیگری از سخنان خود گره زدن همه مسائل  به برجام را نادرست خواند و گفت: همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند ما باید در حوزه اقتصادی، بر روی اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل تمرکز کنیم، نباید در حد شعار و تبلیغات به آن توجه کرد. متاسفانه دولت تمام تمرکز و توان خود را در حوزه برجام قرار داده و مطرح کردن برجام دو و سه و.. موضوع خنده داری است، برجام صرفا طرحی بود که مسئولین نظام تصمیم گرفتند و  آن اجرایی شد.

وی در پایان افزود:آمریکایی ها و کشورهای غربی در مسئله برجام خیانت کردند و به تعهدات خود عمل نکردند و تا زمانی که تعهدات از سوی انها انجام نشده دولت نباید این مسئله را ادامه دهد و باید آخرین اخطار خود به آنها را بدهد.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :