موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/67775 :کد

0

کاهش هزینه اعزام‌ به عتبات عالیات در ماه رمضان

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۴
تعداد بازدید : ۱۷۴   
 تحلیل ایران -کاهش هزینه اعزام‌ به عتبات عالیات در ماه رمضان

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از کاهش هزینه اعزام‌های به عتبات عالیات در ماه رمضان خبر داد و گفت: تعداد کاروان‌ها به صورت پلکانی در حال افزایش است و اکنون به ۱۵ کاروان رسیده است.

 

 

 

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از کاهش هزینه اعزام‌های به عتبات عالیات در ماه رمضان خبر داد و گفت: تعداد کاروان‌ها به صورت پلکانی در حال افزایش است و اکنون به 15 کاروان رسیده است.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس، محسن نظافتی در مورد کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات گفت: به علت افزایش قیمت‌ها در نوروز و اینکه ارائه کنندگان خدمات قیمت‌ها را افزایش داده بودند، شاهد افزایش قیمت سفر‌ها به عتبات بودیم.


وی ادامه داد: طبیعتاً با گذشتن از ایام نوروز و کاهش قیمت‌ها، هزینه سفر به عتبات نیز کاهش یافته است.


مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تأکید کرد: اما در این میان برای ایام ماه مبارک رمضان قیمت‌ها مجدد کاهش می‌یابد تا مشتاقان اهل بیت (ع) بتوانند به راحتی به عتبات عالیات سفر کنند.


نظافتی در مورد اعزام‌ها به سامرا نیز گفت: این اعزام‌ها همچنان در امنیت کامل در حال انجام است و تاکنون در جریان آن هیچ حادثه‌ای رخ نداده است.


وی در مورد افزایش اعزام‌ها به عتبات گفت: میزان اعزام‌ها با توجه به زیرساخت‌های موجود در عراق است که ما نیز به صورت پلکانی آنها را افزایش می‌دهیم بطوریکه اکنون تعداد کاروان‌ها از 10 به 15 رسیده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :