موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/67776 :کد

0

سپاه در خط مقدم نبرد علیه استکبار و تکفیری‌ها

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۱۲۸   
 تحلیل ایران -سپاه در خط مقدم نبرد علیه استکبار و تکفیری‌ها

نماینده گرمسار در مجلس با بیان اینکه سپاه در تمامی حوزه‌های نظامی، فرهنگی و اقتصادی رسالت سنگینی دارد، گفت:‌ سپاه در خط مقدم نبرد علیه استکبار و عوامل تکفیری آنان قرار دارد.

 

 

 

نماینده گرمسار در مجلس با بیان اینکه سپاه در تمامی حوزه‌های نظامی، فرهنگی و اقتصادی رسالت سنگینی دارد، گفت:‌ سپاه در خط مقدم نبرد علیه استکبار و عوامل تکفیری آنان قرار دارد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس ، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه تنها وظیفه‌اش در حوزه مسائل نظامی نیست و در تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید از انقلاب اسلامی دفاع کند.


وی افزود: تأسیس سپاه و بسیج از برکات انقلاب اسلامی و افق بلند رهبر کبیر انقلاب بود که باعث شده امروز مجموعه سپاه به عنوان مجموعه‌ای تأثیرگذار در امنیت منطقه بوده و در بُعد داخلی هم هر کجا و در هر حوزه‌ای وارد شده سربلند بوده است.


کاتب بر همین اساس یادآور شد: سپاه پاسداران از بدو تأسیس و فعالیت مؤثر در اوایل انقلاب و در کردستان تا حضور در خط مقدم جبهه‌های جنگ تحمیلی تا امروز که از حفظ امنیت کیان کشور گرفته تا مقابله با فرقه‌ها و گروهک‌ها و از طرف دیگر در خط مقدم سازندگی و آبادانی کشور، برای کشور سربلندی و اقتدار را به ارمغان آورده و این از نکات کلیدی پیرامون سپاه است.


وی همچنین گفت: اینکه نگاه سپاه به این مسئله است که هر جایی که مانعی در راه حرکت انقلاب اسلامی و اهدافش ببیند، به دنبال برداشتن این موانع است جای تحسین دارد.


نماینده گرمسار در مجلس تصریح کرد: تکیه‌گاه اصلی سپاه بر عقیده و ایمان است و هر مقدار که اعتقاد و باور در این نهاد انقلابی بیشتر شود، به استحکام نظام کمک می‌کند.


وی ادامه داد: امروز نیز سپاه در خط مقدم نبرد علیه استکبار و عوامل تکفیری آنان قرار دارد و به خوبی از مرزهای این سرزمین دفاع می‌کند.


کاتب در پایان خاطرنشان کرد: امروز همه مردم وقتی در تشییع شهدای مدافع حرم شرکت می‌کنند خاطرات دوران جنگ تحمیلی و رشادت‌های جوانان این مرز و بوم یادآوری می‌شود و این روحیه دفاع و تقدیم جان در راه وطن نشأت گرفته از گفتمان انقلابی رشد یافته در بدنه سپاه است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :