موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/67804 :کد

0

با اقتصاد مقاومتی می‌توان حربه تحریم را بی‌اثر کرد

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -با اقتصاد مقاومتی می‌توان حربه تحریم را بی‌اثر کرد

خطیب نماز جمعه تهران گفت: دشمن با تحریم می‌خواهد ما را به زانو در بیاورد اما با اقتصاد مقاومتی می‌توان حربه تحریم را بی‌اثر کرد.

 

 

 

خطیب نماز جمعه تهران گفت: دشمن با تحریم می‌خواهد ما را به زانو در بیاورد اما با اقتصاد مقاومتی می‌توان حربه تحریم را بی‌اثر کرد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار فارس، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز، با اشاره به دشمنی آل سعود با ایرانی‌ها و شیعیان خطاب به آنها اظهار داشت: یک روز بر سر حجاج ایرانی سنگ و پاره آهن ریختید و روز دیگر در مسیر منا عده‌ای را خفه کردید و بعد در مقابل مرگ هزاران نفر از حجاج بی‌تفاوت از کنار آن رد شدید و امروز هم در انجام وظیفه شرعی حجاج کارشکنی می‌کنید.


امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: آل‌سعود در کنفرانس اسلامی که باید نماد وحدت باشد بذر تفرقه پاشید اما حالا باید منتظر باشد و بداند که کاخ شیشه‌ای‌شان ویران و مانند خانه عنکبوت از هم می‌پاشد.


آیت‌الله موحدی کرمانی ادامه داد: ما از رفتار شما (سران عربستان) تعجب نمی‌کنیم چراکه شما طوق ذلت در مقابل آمریکا را به گردن انداختید اما تعجب ما از سران کشورهای اسلامی است که از خون حجاج خود هم دفاع نمی‌کنند.


وی به ارتباط آمریکا و سران آل‌سعود اشاره و خاطرنشان کرد: من از کشور آمریکا تعجب می‌کنم چراکه با کشوری هم‌سخن است که طبق اسناد، در حادثه 11 سپتامبر نقش موثر و اصلی را داشته است.


دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوعات اقتصادی کشور اظهار داشت: دشمن با تحریم می‌خواهد ما را به زانو در بیاورد اما با اقتصاد مقاومتی می‌توان حربه تحریم را بی‌اثر کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :