موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/67813 :کد

0

فعالیت مستقیم معاون وزیر در ستاد انتخاباتی یک نامزد

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۷
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -فعالیت مستقیم معاون وزیر در ستاد انتخاباتی یک نامزد

محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی به‌طور مستقیم وارد فعالیت‌های انتخاباتی مرحله دوم انتخابات مجلس شده و آشکارا از نامزدی خاص حمایت می‌کند.محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی به‌طور مستقیم وارد فعالیت‌های انتخاباتی مرحله دوم انتخابات مجلس شده و آشکارا از نامزدی خاص حمایت می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، با توجه به اینکه بارها اعلام شده که مدیران دولتی حق طرفداری به‌طور مستقیم از کاندیدایی را ندارند اما محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی هم در مرحله اول و هم در این مرحله از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌طور مستقیم و فیزیکی در فعالیت‌های انتخاباتی ورود پیدا می‌کند و بر طبل طرفداری خود از کاندیدای مورد حمایتش می‌کوبد.

 

مشخص نیست که چرا دولت‌مردان، مسئولان نظارتی و انتخابات استان مازندران با چنین تخلفی از سوی یک مقام ارشد دولت تدبیر و امید هیچ گونه برخوردی نمی‌کنند، البته در دوره اول نیز با این مسئول متخلف برخوردی صورت نگرفت.


نریمان که خود نماینده چند دوره مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بود، اکنون جایگاه خود را از معاونت وزیر به فعالیت در ستاد انتخاباتی یک کاندیدا در بابل تنزل داده و در حال چانه‌زنی برای اخذ رأی است، به طور حتم تمام مشکلات حوزه راه و شهرسازی کشور حل شده است که این مقام مسئول با فراغ بال به فعالیت در ستاد انتخاباتی یک کاندیدای خاص می‌پردازد.

 

حتی این مسئول ارشد دولتی به خود اجازه داد و در افتتاح ستاد کاندیدای مورد نظر لب به سخنرانی و حمایت گشود و با انتشار یک فایل صوتی درصدد اخذ رأی برای منتخب مورد نظر خود برخاست.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :