موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/67853 :کد

0

تثبیت صدرنشینی پرسپولیس زیر بارانی از سنگ

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۷
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -تثبیت صدرنشینی پرسپولیس زیر بارانی از سنگ

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر میزبان خود، موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت کرد.تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر میزبان خود، موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت کرد.


به گزارش تحلیل ایران، پرسپولیس که در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال میهمان استقلال اهواز بود، در دیداری که با 29 دقیقه تأخیر و از ساعت 18:39 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی اهواز آغاز شده بود با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید. این بازی تحت تاثیر سنگ پرانی و ورود تماشاگران برگزار شد و حواشی زیادی داشت و باران سنگ در ورزشگاه می‌بارید.


جری بنسون در دقیقه 56 این دیدار با ضربه سر و در دقیقه 86 از روی ضربه پنالتی توانست برای پرسپولیس گلزنی کند.


ترکیب استقلال اهواز: احسان مرادیان، مهدی اسلامی، مکی شریفی، علی هلیچی، میلاد ربانی‌فرد،میلاد پاک‌پرور، عادل کلاه‌کج، پدرام اردلانی، حسین بهرامی، طالب ریکانی و حسین ساکی.


ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، رامین رضاییان، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه، جری بنسون و علی علیپور.


نیمه اول
دقیقه 5: 
اولین حرکت خطرناک این بازی توسط بازیکنان پرسپولیس رقم خورد که شوت خوب علی علیپور را دروازه‌بان استقلال اهواز به کرنر فرستاد.


دقیقه 18: حمله برای پرسپولیسی‌ها با ارسال علیپور از سمت راست همراه بود که توپ از بالای سر بنسون عبور کرد و در سمت چپ میدان محمد انصاری توپ را در اختیار گرفت و اقدام به ارسال توپ کرد که مدافعان استقلال اهواز توپ را به کرنر ارسال کردند.


دقیقه 28: ارسال رامین رضاییان روی دروازه استقلال اهواز با ضربه سر خوب بنسون همراه بود، اما مرادیان با واکنشی خوب توپ را از روی خط برگرداند.


دقیقه 29: رضاییان به دلیل تمارض از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.


دقیقه 40: مایکل اومانیا به جای محسن بنگر که مصدوم شده بود وارد زمین شد.


دقیقه 44: پاک‌پرور کرنری را روی دروازه پرسپولیس ارسال کرد که با ضربه سر عادل کلاه‌کج همراه بود، اما سوشا مکانی با واکنشی خوب توپ را دفع کرد.


دقیقه 45: طالب ریکانی با یک شوت قصد داشت دروازه مکانی را باز کند که دروازه‌بان پرسپولیس این بار هم موفق بود.نیمه دوم
دقیقه 50: 
شوت عادل کلاه‌کج خطرناک از بالای دروازه مکانی به بیرون رفت.


دقیقه 56: ارسال خوب امید عالیشاه با ضربه سر جری بنسون همراه بود تا به این ترتیب گل پرسپولیسی‌ها رقم بخورد.


دقیقه 62: حمزه خضیراوی جای حسین بهرامی را در ترکیب استقلال اهواز گرفت.


دقیقه 71: پاس در عمقی که به بنسون ارسال شد، می‌توانست موقعیت خوبی برای گل دوم پرسپولیس باشد اما مرادیان زودتر از مهاجم پرسپولیس به توپ رسید تا خطری دروازه‌اش را تهدید نکند.


دقیقه 75: پاس رو به بیرون رامین رضاییان برای احمدزاده بهترین موقعیت بود تا سرخپوشان به گل دوم برسند، اما احمدزاده ضربه خوبی به توپ نزد و از محوطه شش قدم توپ او به بالای دروازه رفت.


دقیقه 82: علی بیگدلی جایگزین میلاد پاک‌پرور در ترکیب استقلال اهواز شد.


دقیقه 85: مدافعان استقلال اهواز با متوقف کردن علی علیپور پرسپولیس را صاحب ضربه پنالتی کردند.


دقیقه 86: جری بنسون توانست ضربه پنالتی را برای پرسپولیس تبدیل به گل کند.


دقیقه 90: تماشاگران حاضر در ورزشگاه به این دلیل که از بیرون سنگ به طرف آنها پرت شده بود، به داخل زمین ریختند و داور، مسابقه را حدود 12 دقیقه متوقف کرد.


پس از اینکه بازی از سر گرفته شد، بابک حاتمی جای محسن مسلمان را در ترکیب پرسپولیس گرفت.


پرسپولیس با پیروزی مقابل استقلال اهواز 13 امتیازی و سقوط کرده، 51 امتیازی شد و توانست بار دیگر صدر جدول را از استقلال خوزستان که موقتاً و برای یک ساعت به صدر جدول رفته بود، پس بگیرد. استقلال خوزستان 48 امتیازی است.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :