موضوعات ‌مرتبط: سیاسی برجام

a/67896 :کد

0

مصادره پول‌ های بلوکه شده نقض برجام است

  شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۸
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -مصادره پول‌ های بلوکه شده نقض برجام است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی مصادره پول‌های بلوکه شده ایران توسط دولت آمریکا را نقض برجام دانست.

 


عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی مصادره پول‌های بلوکه شده ایران توسط دولت آمریکا را نقض برجام دانست.

به گزارش تحلیل ایران، ابوالقاسم جراره عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم مصادره پول‌های بلوکه شده ایران توسط دولت آمریکا را نقض برجام دانست و گفت: دولت و دستگاه دیپلماسی نسبت به حکم دادگاه عالی آمریکا واکنشی در شأن ملت ایران نشان دهد.

وی با تأکید بر بد عهدی‌های آمریکایی‌ها در اجرای مفاد برجام، افزود: همان طور رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از اجرایی شدن برجام و در طول مذاکرات هشدار داده بودند، دولت آمریکا بد عهد است و نباید به این دولت اعتماد کرد، بنابراین به جاست که دستگاه دیپلماسی کشور ما نیز اقدامات عملی در راستای استیفای حقوق ملت ایران در بازپس‌گیری اموال بلوکه شده طبق برجام اتخاذ کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس، تصریح کرد: یکی از شروط اساسی برجام آزاد شدن پول‌ و اموال بلوکه شده ایران در آمریکا و نیز گشایش سوئیفت بوده است که اینها تاکنون به محقق نشده است و آمریکایی‌ها هر روز در این مسیر به بهانه‌های واهی مانع‌تراشی می‌کنند.

جراره با بیان اینکه دولت می‌بایست در زمینه بدعهدی‌‌های طرف مقابل در اجرای برجام با مردم و رسانه‌ها صادقانه برخورد کند، تأکید کرد: بهتر است دولتمردان به جای اینکه همواره بر طبل رفع تحریم‌‌ها بکوبند، به مردم شفاف بگویند که تحریم‌‌ها لغو نشده و دغدغه‌‌های منتقدان پیش از به سرانجام رسیدن برجام، درست بوده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :