موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگ و هنر

a/6802 :کد

0

نفر اول کنکور ریاضی، رتبه علمی خود را به شهدا تقدیم کرد

  یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۷۵۹   
 تحلیل ایران -نفر اول کنکور ریاضی، رتبه علمی خود را به شهدا تقدیم کرد

پژمان شهبازی نفر اول کنکور ریاضی، رتبه علمی خود در کنکور سراسری امسال را به شهدا تقدیم کرد.

پژمان شهبازی نفر اول کنکور ریاضی، رتبه علمی خود در کنکور سراسری امسال را به شهدا تقدیم کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، روابط عمومی و تبلیغات سپاه صاحب الزمان(عج ) اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: شهبازی در جریان برگزاری اردوهای یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اصفهان، رتبه بدست آمده در آزمون رشته ریاضی کنکور سراسری را به شهدا اهدا کرد.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی در افتتاحیه اردوهای یاوران ولایت دانش آموزان پسر که در اردوگاه شهدای درچه برگزار شد، گفت: در تابستان امسال 11 دوره اردوهای یاوران ولایت با حضور سه هزار نفر دانش آموز در استان اصفهان برگزار می شود.
محمد ادیب افزود: با اضافه شدن سه دوره اردوی طرح شهید فهمیده، تعداد دانش آموزان شرکت کننده در اردوهای بسیج دانش آموزی استان به چهار هزار نفر افزایش می یابد.
وی افزود: این نخستین دوره از اردوهای یاوران ولایت دانش آموز پسر استان اصفهان است که با حضور 300 نفر از دانش آموزان برگزار شده است.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی افزود: این دانش آموزان برای فعالیت در واحدهای بسیج دانش آموزی آماده می شوند و پس از معرفی به حوزه های بسیج دانش آموزی و پشت سرگذاشتن دوره های مقدماتی در این اردوها حضور می یابند.
وی با بیان اینکه این دانش آموزان ادامه دهنده راه 36 هزار دانش آموز شهید هستند، گفت: این دانش آموزان امید ولایت، نور چشم انقلاب و خار چشم دشمنان هستند و آمادگی خود را برای مقابله با استکبار و ارزشهای انقلاب اسلامی اعلام کرده اند.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی، ولایت مداری، معنویت، برپایی نماز اول وقت، نشاط و شادابی، تقسیم کار و مشارکت و تحقیق تفکر و پژوهش محوری را از جمله راهبرد این سازمان اعلام کرد.
در مراسم افتتاحیه نخستین دوره از اردوهای یاوران ولایت دانش آموزان پسر استان اصفهان که با حضور سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) این استان برگزار شد، از پژمان شهبازی نفر اول کنکور سراسری ریاضی قدردانی شد.

                               

کنکور     جایزه     اهدای زندگی     شهدا        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :