موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/68042 :کد

0

ساز و کار اصولگرایان برای مرحله دوم انتخابات مجلس

  شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۳
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -ساز و کار اصولگرایان برای مرحله دوم انتخابات مجلس

یک عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت که اصولگرایان ساز و کارهایی را برای سازماندهی نیروهای خود در مرحله دوم انتخابات مجلس تمهید کرده‌اند.

یک عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت که اصولگرایان ساز و کارهایی را برای سازماندهی نیروهای خود در مرحله دوم انتخابات مجلس تمهید کرده‌اند.به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام و المسلمین رضا آشتیانی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اصولگرایان برای مرحله دوم انتخابات مجلس ساز و کاری را تمهید کرده‌اند و جلساتی برگزار کرد‌ه‌اند تا به کسانی که در معرض رای آوردن هستند کمک کنند و به نظرم این کار مفیدی است.


وی افزود: بنابراین است که اصولگرایان ذی نفوذ و موجه در هر حوزه انتخابیه در این باره رایزنی کنند، البته نشست‌هایی هم با ائمه جماعات برگزار شد و کارهای انجام گرفته تا نیروهای اصولگرا ساماندهی شوند و انسجام بیشتری بین آنها ایجاد شود.


این نماینده مجلس با بیان اینکه اصولگرایان در مرحله اول انتخابات مجلس بیش از 50 درصد کرسی‌ها را از آن خود کردند، گفت: همچنین 17 نفر جزو مستقلین هستند وعده‌ای جزو معتدلین هستند که طبیعتا عده‌ای از آنها در مجلس آینده جذب اصولگرایان معتدل خواهند شد.


آشتیانی در پایان ابراز امیدواری کرد که نتیجه مرحله دوم انتخابات مجلس در راستای کسب اکثریت کرسی‌های مجلس دهم به نفع اصولگرایان رقم بخورد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :