موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دستگاه قضایی

a/6808 :کد

0

همکاری های قضایی و حقوقی ایران و بلاروس اجتناب ناپذیر است

  یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۱
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -همکاری های قضایی و حقوقی ایران و بلاروس اجتناب ناپذیر است

دادستان کل کشور بلاروس گفت: همکاری های دستگاه های قضایی و حقوقی دو کشور ایران و بلاروس اجتناب ناپذیر است.

دادستان کل کشور بلاروس گفت: همکاری های دستگاه های قضایی و حقوقی دو کشور ایران و بلاروس اجتناب ناپذیر است.

 

به گزارش تحلیل ایران، الکساندر ولادیمیر وویچ کانیوک، عصر روز یکشنبه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری افزود: با دیدار دو روزه ای که از سیستم قضاییه ایران داشتم متوجه شدم اگر چه سیستم های قضایی ، صد در صد مانند هم نیست اما شبیه هم است.
ولادیمیروویچ اظهار داشت: از آنجا که تجار ایرانی به کشور ما می آیند و سرمایه گذاری می کنند همکاری قضایی - حقوقی بین دو کشور اجتناب ناپذیر است.
دادستان کل کشور بلاروس خاطرنشان کرد: در کشور ما همکاری تنگاتنگی بین وزارت دادگستری و دادستانی کل کشور وجود دارد و حتی این همکاری ها و وظایف در هم ادغام می شود؛ در سیستم وزارت دادگستری بلاروس اخیرا تغییراتی رخ داده و مسوولیت اجرای مجازات ها بر عهده این وزارتخانه نهاده شده است.
این مقام قضایی بلاروس با قدردانی از مهمان نوازی ایرانیان گفت: به قدری ایرانیان مهمان نواز و شبیه بلاروسی ها هستند که علاقمند شدم در این جا بمانم.مردم ایران از لحاظ مهمان نوازی، خیرخواهی و اجتماعی بودن بسیار شبیه بلا روس ها هستند.
به گزارش تحلیل ایران، الکساندر ولادیمیروویچ کانیوک دادستان کل کشور همراه با هیات بلندمرتبه قضایی به مدت دو روز است که به ایران آمده است و با مقامات مختلف قضایی از جمله آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی دادستان کل کشور و ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور به طور جداگانه دیدار داشته است.

                               

دستگاه قضا     همکاری                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :