موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/68124 :کد

0

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان آسیا در بستر بیماری

  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۰
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان آسیا در بستر بیماری

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان جهان که زمانی باعث قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا شده بود اکنون در بستر بیماری با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان جهان که زمانی باعث قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا شده بود اکنون در بستر بیماری با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، علی بیک‌محمدنژاد که در سال 1382 همراه با تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در تایوان عنوان قهرمانی را برای کشورمان به ارمغان آورده بود هم اکنون در بستر بیماری افتاده است و با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.


این کشتی‌گیر که در مسابقات تایوان موفق به کسب مدال طلا شده بود و یکی از ارکان قهرمانی تیم ایران در آن مسابقات بود، اکنون در بیمارستان آتیه به دلیل سرطان غدد لنفاوی بستری است و در بخش مراقبت‌های ویژه در حالت کما به سر می‌برد. این کشتی‌گیر که متولد سال 1365 در تهران است هم‌اکنون نیازمند حمایت‌های مسئولان برای رهایی از بند بیماری است و امیدواریم پیش از اینکه دیر شود مسئولان به فکر بیفتند.


امیر بیک‌محمدنژاد، برادر علی، در این خصوص به فارس گفت: از مردم می‌خواهم که تنها برای علی دعا کنند چراکه او در کما به سر می‌برد و شرایط خوبی ندارد. امیدواریم که با دعای مردم شرایط تنفسی او بهبود پیدا کند تا بتواند شیمی‌درمانی را آغاز کند.


وی درباره شروع بیماری گفت: اسفند ماه گذشته علی ایمپلنت دندان انجام داد که عفونت کرد. بعد از آن دردهای او شروع شد که فکر می‌کردیم به خاطر عفونت دندان است تا اینکه 12 فروردین ماه امسال حالش بد و در بیمارستان آتیه بستری شد. نمونه‌برداری اولیه هم چیزی نشان نداد اما بعد از عمل نمونه‌برداری باز، متوجه بیماری سرطان شدیم. از مردم تنها می‌خواهیم برای سلامتی علی دعا کنند.


منبع :خبرگزاری فارس

                               

کشتی آزاد     قهرمان     بیمار     سرطان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :