موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/6826 :کد

0

با خسوس توافق کردیم و او دو هفته دیگر کارش را آغاز میکند

  دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۴
تعداد بازدید : ۳۰۳   
 تحلیل ایران -با خسوس توافق کردیم و او دو هفته دیگر کارش را آغاز میکند

رئیس کمیته فوتسال از توافق نهایی با خسوس کاندلاس برای تمدید قرارداد این مربی خبر داد.

رضا افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خصوص جلسه‌ای که (یکشنبه) با خسوس کاندلاس داشت، گفت: جلسات و مذاکرات ما از اصفهان آغاز شد و با حضور علی کفاشیان با خسوس مذاکره کردیم. او ابتدا اعلام کرد باید قرارداد قبلی‌اش را تسویه کنیم و مدعی بود پنج ماه حقوقش به تأخیر افتاده اما وقتی حساب کردیم، مطالبات معوقه او سه ماه بود که امروز صبح این طلب پرداخت شد.

وی افزود: پس از پرداخت مطالبات، مذاکره با خسوس را آغاز کردیم و برای تمدید قرارداد با این مربی توافق کردیم. توافق به این شکل شد که مبلغ قرارداد او را افزایش ندهیم؛ فقط برخی تغییرات در قراردادش ایجاد شد و آن هم پرداخت یورو به جای دلار است. بند دیگری هم به قرارداد اضافه شد که اگر خسوس بتواند تیم ملی را در آسیا قهرمان کند پاداش دریافت کند و این پاداش در صورت حضور بین چهار تیم برتر جهان هم پرداخت خواهد شد.

رئیس کمیته فوتسال با بیان اینکه خسوس شرایط را پذیرفته است و برنامه‌های تیم ملی نیز با او هماهنگ شده، خاطرنشان کرد: درخواستی که خسوس داشت، این بود که این بار قرارداد براساس قوانین فیفا تنظیم شود که این تأکید ما هم بود. برای اینکه قراردادی قانونی و محکم با این مربی بسته شود تا مشکلی به وجود نیاید.

افتخاری در پاسخ به این سؤال که خسوس چه زمانی کارش را در تیم ملی فوتسال آغاز خواهد کرد، اظهار داشت: خسوس تیم را یک ماه در اختیار می‌خواهد تا قبل از جام ملت‌ها اردو برگزار کرده و تیم ملی را به خوبی آماده کند. اکنون هم به توافق نهایی با این مربی رسیده‌ایم و او دو هفته دیگر کارش را آغاز خواهد کرد. فقط برای اینکه از محل کارش مرخصی بگیرد، از ما دو هفته زمان خواست که البته اعلام کرد مشکلی در این خصوص وجود ندارد و فقط باید تشریفات اداری را طی کند. تیم ملی هم همراه با خسوس ابتدا با تیم ملی روسیه دیدار تدارکاتی برگزار خواهد کرد و بعد از آن راهی اردوی ایتالیا خواهد شد.

                               

فوتسال     ایران     تیم ملی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :