موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/68369 :کد

0

جشنواره مدافعان حرم، مقدس و دستاوردی بزرگ است

  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۱
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -جشنواره مدافعان حرم، مقدس و دستاوردی بزرگ است

مجید مجیدی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم مدافعان حرم از این جشنواره به عنوان دستاوردی بزرگ یاد کرد و گفت: آنجا که پای مسائل اعتقادی در میان باشد مرزها رنگ می‌بازند و مرزی در میان نخواهد بود.

 

 

 

مجید مجیدی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم مدافعان حرم از این جشنواره به عنوان دستاوردی بزرگ یاد کرد و گفت: آنجا که پای مسائل اعتقادی در میان باشد مرزها رنگ می‌بازند و مرزی در میان نخواهد بود.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی «محمد(ص)» افزود: اگر جشنواره فیلم مدافعان حرم بتواند در زمینه اعتقادی فرهنگ سازی کند بی شک، نفس برگزاری این جشنواره بسیار ارزشمند خواهد بود. اما اگر گذرا از آن عبور کند حتما ثمری نخواهد داشت. این درحالی است که تاکید می کنم نفس جشنواره مدافعان حرم، یک دستاورد بزرگ و مقدس است.


خبرگزاری فارس نوشت: این کارگردان بین المللی سینمای ایران با بیان اینکه وقتی پای اعتقادها، باورها و ارزش ها در میان باشد مرزها رنگ می بازند و مرزی در میان نخواهد بود یادآور شد: این نشان دهنده رشد و بلوغ انقلاب و مسائل اعتقادی ما است چرا که در عرصه های نبرد این باورها و اعتقادهاست که همه چیز را رقم می زند. به همین جهت بود که خیلی‌ها رفتند و از این اعتقاد دفاع کردند و به صورت گمنام جان خود را در کف اخلاص گذاشتند و شهید شدند.


کارگردان آواز گنجشک ها بیان کرد: اگر جشنواره فیلم مدافعان حرم بتواند در سطحی برگزار شود که ارتقاء این حرکت معنوی را به منصه ظهور برساند حتما حرکت مثبت و خوبی خواهد بود به شرطی که تبدیل به گزارش کار نشود بلکه این نگاه را تبیین کند که ارزشها مرز نمی‌شناسند.


گفتنی است؛ نخستین دوره جشنواره فیلم مدافعان حرم به دبیری حمید یادروج در سطح ملی و در دو بخش مستند و نماهنگ به همت خبرگزاری فارس و با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی 5 خردادماه سال جاری برگزار می‌شود. فیلمسازان تا 10 اردیبهشت ماه فرصت دارند آثار خود را با مراجعه به سایت www.modafeanfilmfest.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :