موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/68617 :کد

0

صعود تیم فوتسال دانشجویان ایران به مرحله نیمه نهایی

  دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۰
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -صعود تیم فوتسال دانشجویان ایران به مرحله نیمه نهایی

تیم فوتسال دانشجویان ایران با برتری هفت بر یک مقابل قزاقستان ۲ به مرحله نیمه نهایی دومین دوره رقابتهای فوتسال قهرمانی دانشجویان آسیا صعود کرد.

تیم فوتسال دانشجویان ایران با برتری هفت بر یک مقابل قزاقستان ۲ به مرحله نیمه نهایی دومین دوره رقابتهای فوتسال قهرمانی دانشجویان آسیا صعود کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، تیم فوتسال دانشجویان ایران در سومین مسابقه خود در مسابقات فوتسال دانشجویان آسیا با شکست تیم قزاقستان (دو) به جمع 4 تیم برتر رقابت ها صعود کرد.

 

بنا براین گزارش در این دیدار تیم فوتسال کشورمان مقابل تیم قزاقستان (دو) قرار گرفت و توانست با نتیجه هفت بر یک حریف خود را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی مسابقات راه یابد. تیم دانشجویان کشورمان در این دیدار با گلزنی علی ابراهیمی (3 ) مجتبی حسن نژاد(2) و مسلم اولاد قباد و دانیال گیویلی هر کدام یک گل به پیروزی رسید.

 

همچنین در دیگر رقابتها ، تیم های قزاقستان یک و تاجیکستان با برتری مقابل تیم های مغولستان و چین راهی مرحله نیمه نهایی شدند. به این ترتیب، تیم فوتسال دانشجویان ایران فردا برای صعود به دیدار نهایی رو در روی تیم تاجیکستان قرار می گیرد و در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی نیز تیم های قزاقستان یک و دو به مصاف یکدیگر می روند.

 

تیم فوتسال دانشگاه آزاد به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی دراین رقابتها شرکت کرده است .

 

دومین دوره رقابت‌های قهرمانی فوتسال دانشجویان آسیا از 4 تا 8 اردیبهشت در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :