موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/68676 :کد

0

حضور در انتخابات موجب تقویت اقتدار ملی می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۰
تعداد بازدید : ۱۴۷   
 تحلیل ایران -حضور در انتخابات موجب تقویت اقتدار ملی می‌شود

نماینده منتخب مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور در انتخابات موجب تقویت اقتدار ملی می‌شود، گفت: بین مشارکت در انتخابات، امنیت و اقتدار ملی رابطه‌ای زنجیروار وجود دارد که باید مورد توجه

نماینده منتخب مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور در انتخابات موجب تقویت اقتدار ملی می‌شود، گفت: بین مشارکت در انتخابات، امنیت و اقتدار ملی رابطه‌ای زنجیروار وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، حمیدرضا حاجی‌‌بابایی شامگاه دوشنبه در تجمع هواداران فریدون احمدی کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان استان زنجان که در مسجد جامع (سید) با زیبا توصیف کردن تجمع برگزار شده در شهر ملقب به شور و شعور حسینی اظهار کرد: این تجمع در راستای دفاع از نظام و مقام معظم رهبری برگزار شده است.

وی به تجمعات مردم زنجان به مناسبت عزاداری سیدالشهدا در ایام محرم اشاره و اضافه کرد: این تجمعات پیام بصیرت مردم این شهر را به دنیا مخابره کرده است.

نماینده منتخب مردم همدان در مجلس شورای اسلامی حضور در انتخابات را موجب تقویت اقتدار ملی دانست و تصریح کرد: بین مشارکت در انتخابات، امنیت و اقتدار ملی رابطه‌ای زنجیروار وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

حاجی‌بابایی پیام مشارکت در انتخابات را موفقیت حکومت برخاسته از دین اسلام دانست و تاکید کرد: ابلاغ این پیام به منزله موفقیت نظام برخاسته از اسلام به عنوان کامل‌ترین دین محسوب می‌شود.

وی با اشاره به برنامه دشمن از جمله امریکا برای به چالش کشیدن نظام برخاسته از دین اسلام ادامه داد: برگزاری انتخابات با حضور حداکثری به منزله موفقیت نظام و شکست امریکا است.

وزیر سابق آموزش و پرورش به رابطه بین اقتصاد، امنیت و اقتدار اشاره و ابراز کرد: تحقق این سه اصل نیازمند حضور اجتماعی مردم از جمله مشارکت در انتخابات است.

حاجی‌بابایی با تاکید بر اینکه رابطه بین اقتدار، امنیت و اقتصاد نقطه اشتراک بین همه مکتب‌ها از جمله دینداران و بی‌دین‌ها است، ادامه داد: اقتدار منجر به ایجاد اقتصاد پویا و رونق اقتصاد تولید امنیت کرده و تداوم این زنجیره به تقویت روزافزون اضلاع مورد نظر خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه امریکا در حال حاضر اقتدار ایران را به چالش می‌کشد، افزود: آمریکا با تصور اینکه اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی ایران را یک گام به عقب رانده است، از این رو هر روز یک مسئله و مشکل ایجاد می‌کند که راه‌کار مقابله با این اقدام، تقویت اقتدار ملی از راه مشارکت حداکثری در انتخابات است.

نماینده منتخب مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام آمریکا در برداشت از اموال مردم ایران و توافق موجود در مورد دزدی بودن این کار در بین همه گروه‌های سیاسی ادامه داد: این اقدام آمریکا یادآور بیانات مقام معظم رهبری در مورد غیر قابل اعتماد بودن امریکا است.

حاجی‌بابایی به صحبت‌های انجام شده قبل از توافقات هسته‌ای در مورد ضرورت ایجاد شغل برای جوانان و اموال 150 میلیارد دلاری ایران در خارج از کشور اشاره و با تشریح روند بعد از توافقات گفت: میزان این اموال در حال حاضر با افتی فاحش به 3 میلیارد دلار رسیده که 2 میلیارد دلار آن هم توسط آمریکایی‌ها برداشت شده است.

وی با بیان اینکه دولت آمریکا در ریختن خون هزاران جوانان ایرانی نقش ایفا کرده است، ادامه داد: سئوال اینجاست که این دولت باید به فکر اشتغال جوانان این سرزمین باشد؟

وزیر سابق آموزش و پرورش با تشریح وضعیت درآمدی دولت دهم در سال 91 و درآمد فعلی دولت تاکید کرد: دولت فعلی با وجود افزایش درآمد نسبت به سال 91 بودجه آموزش و پرورش را از 15.8 درصد به زیر 14 درصد کاهش داده است که این اقدام بیانگر تحت فشار قرار دادن نظام است.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه دولت آمریکا به دلیل داشتن اقتدار موفق به دست کردن در جیب مردم ایران کرده است، ادامه داد: برای ایستادگی در مقابل دزدی‌های اینچنین قلدرمآبانه باید اقتدار داشت.

وی داشتن اقتدار را نیازمند تشکیل مجلس و سر کار بودن مسئولانی دانست که بتوانند در شرایط سخت کار کرده و نگویند به این دلیل و آن دلیل نمی‌شود، کار کرد.

نماینده منتخب مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایستادگی در مقابل قلدری‌های آمریکا نیازمند برخوردی از نوع برخورد خودش است، ابراز کرد: رای به نمایندگان توانمند و تشکیل مجلس قدرتمند به تحقق اهداف مورد نظر کمک می‌کند.

حاجی‌بابایی با تقدیر از جلسه تشکیل شده و بدون تخریب رقیب مقابل افزود: همه کاندیداهای حاضر در انتخابات عزیز هستند، ولی باید به کسی رای داد که بتواند بیشتر به درد نظام و رهبری بخورد.

وی عزتمندی مردم را اصل دانست و ادامه داد: در حال حاضر اقدامات انجام شده در آموزش و پرورش عزت فرهنگیان را زیر سئوال برده که این روند باید متوقف شود، چرا که معلم به عنوان تربیت‌کننده نسل باید مورد توجه قرار گیرد.

وزیر سابق آموزش و پرورش وظیفه مجلس را ریل‌گذاری برای دولت اعلام و اضافه کرد: حمایت و نظارت بر اقدامات دولت از دیگر وظایف مجلس به شمار می‌رود.

در این تجمع فریدون احمدی با بیان اینکه جلسه با همت ستاد فرهنگیان و خودجوش برنامه‌ریزی و تشکیل شده است، افزود: با گفتمان اقتصاد وارد انتخابات شده چرا که چالش جدی کشور ما بخش اقتصاد است.

کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان با تاکید بر ضرورت عمل به وظایف در عرصه‌های مختلف گفت: زمانی حضور در جنگ، زمان دیگر تحصیل و تدریس در دانشگاه و همچنین حضور در عرصه‌های اجرایی و در حال حاضر هم احساس تکلیف برای حضور در مجلس می‌کند به همین دلیل وارد عرصه انتخابات شده است.

وی فرهنگیان را ذخایر کشور برای تربیت نیرو نامید و تاکید کرد: برای حل مشکلات مشهود فرهنگیان کشور باید برنامه‌ریزی شود.

کاندیدای مورد حمایت جبهه اصولگرایان با تاکید بر فراهم شدن فضای انتخاباتی سالم برای حضور کاندیداها ادامه داد: اعتقادات ما اجازه عبور از خط قرمزها را به ما نمی‌دهد و در این رابطه خود را سرباز ولایت می‌دانم.

احمدی با تاکید بر اینکه جریان‌های سیاسی برای پیگیری امور مردم به انتخابات وارد شده‌اند، ابراز کرد: همه جریان‌های سیاسی داخل نظام مورد احترام هستند.

شایان ذکر است، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان با رقابت هشت کاندیدا در سه حوزه انتخابیه زنجان و طارم، خدابنده و ابهر، خرم‌دره و سلطانیه برگزار می‌شود که فریدون احمدی از حوزه انتخابیه زنجان و طارم در انتخابات حاضر است.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :