موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی واردات

a/68711 :کد

0

ضربه ای که واردات بر پیشرفت کشور می زند

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۵۸
تعداد بازدید : ۲۸۲   
 تحلیل ایران -ضربه ای که واردات بر پیشرفت کشور می زند

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صادرات در پساتحریم باید قوت بگیرد نه واردات، گفت: واردات خود عاملی برای جلوگیری از پیشرفت کشور است .

 

 نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صادرات در پساتحریم باید قوت بگیرد نه واردات، گفت: واردات خود عاملی برای جلوگیری از پیشرفت کشور است .

 

به گزارش تحلیل ایران، عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با مهر، ضمن بیان اینکه نامگذاری سال ۹۵ از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید معیار برنامه های دولتمردان باشد، ابراز داشت: در کشور ما نیروی انسانی توانمند بسیار فراوان وجود دارد که با مطالعه و اقدام باید پیشرفت اقتصادی کشور سرعت پیدا کند لذا همفکری و فعالیت در راستای استفاده از ظرفیت های داخلی کاری نتیجه بخش خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه شعار سال۹۵ مشخص شده است پس دیگر باید از جلسه و صحبت و شعار خارج شویم زیرا به مرحله ای رسیده ایم که باید اقدام و عمل باهم انجام گیرد، افزود: همچنین باید دانست که اقدام و عمل تنها مختص به مسئولان و نهادهای دولتی نیست بلکه بسیج همگانی را می طلبد.
 
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، درپاسخ به سوالی با موضوع قاچاق کالا و ارز، گفت: جلوگیری از قاچاق یکی از عوامل مهم و پیش زمینه های بهبود اوضاع اقتصادی است که باید مسئولان به صورت مجددانه این امر مهم را دنبال کنند و از آن جلوگیری کنند لیکن با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، استفاده از نیروی جوان، سیاست های دولت امیدواریم سالی پر خیر و برکت را برای مردم ایران شاهد باشیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :