موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی رفاه و تعاون

a/68748 :کد

0

پرداخت مابقی حقوق اسفند بازنشستگان فولاد تا ۲ روز دیگر

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -پرداخت مابقی حقوق اسفند بازنشستگان فولاد تا ۲ روز دیگر

درحالی پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد قسطی شده بود و ۵۰ درصد حقوق اسفند ۹۴ کارگران ۲۷ فروردین پرداخت شد که طبق وعده جدید ربیعی، وزیر کار مابقی حقوق اسفند تا ۲ روز دیگر پرداخت می شود .

 

 

 

 

درحالی پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد قسطی شده بود و ۵۰ درصد حقوق اسفند ۹۴ کارگران ۲۷ فروردین پرداخت شد که طبق وعده جدید ربیعی، وزیر کار مابقی حقوق اسفند تا ۲ روز دیگر پرداخت می شود ولی حقوق فروردین ۹۵ آنها هنوز بلاتکلیف است.

 
 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم، عدم پرداخت منظم حقوق بازنشستگان فولاد تا جایی پیش رفت که طی هفته گذشته این قشر به مدت 3روز متوالی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. تجمع چندروزه بازنشستگان فولاد مقابل مجلس در اعتراض به عدم دریافت حقوق در زمان مشخص، تکمیل احکام سال 91 و رفع مشکلات درمانی و هزینه ای باعث مصوبه جدید مجلس در جهت حل مشکلات این قشر شد.


براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی 1800 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد اختصاص یافت.


علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی هم درباره بازنشستگان صندوق فولاد گفت: 60 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق اسفند آنها باقی مانده که 30 میلیارد آن فراهم شد و بقیه را تا 2 روز آینده جور می کنیم تا حقوق اسفند آنها تسویه شود.


وی افزود: حقوق فروردین آنها را هم سعی می کنیم به سرعت پرداخت کنیم.


اما به راستی تدبیر دولت امید برای حل مشکلات بیمه ای و تأخیرهای حقوقی بازنشستگان فولاد چیست؟ امید می‌رود که کارآیی مصوبه مجلس تا حدی باشد که مشکلات این قشر را کاهش دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :