موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/68900 :کد

0

جدال یوونتوس با کهکشانی‌ها برای نگه‌داشتن موراتا

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۴
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -جدال یوونتوس با کهکشانی‌ها برای نگه‌داشتن موراتا

سران باشگاه یوونتوس مایل به تمدید قرارداد مهاجم اسپانیایی خود هستند ولی کار سختی را برای رضایت رئال مادرید دارند.سران باشگاه یوونتوس مایل به تمدید قرارداد مهاجم اسپانیایی خود هستند ولی کار سختی را برای رضایت رئال مادرید دارند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ماروتا رئیس باشگاه یوونتوس در جدیدترین مصاحبه خود درباره تمدید قرارداد موراتا ستاره اسپانیایی خود اظهار داشت که دوست دارند او در یووه بماند ولی کار سختی را برای تمدید با او دارند زیرا رئال مادرید از لحاظ قانونی می‌تواند او را به سانتیاگو برنابئو برگرداند.


ماروتا در مصاحبه با روزنامه توتو اسپورت ایتالیا گفت: ما بدون شک دوست داریم که موراتا را به هر قیمتی در فصل آینده نیز نگه داریم اما تنها تصمیم ما برای تمدید با او کافی نیست بلکه رئال مادرید نیز باید رضایت دهد.


رئیس باشگاه یووه درباره جذب کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای پاری‌سن ژرمن گفت: او بازیکن بزرگی است و می‌تواند خط حمله ما را قدرتمندتر کند. ما در فصل نقل و انتقالات تابستانی از هر فرصتی استفاده می‌کنیم تا تیم را تقویت کنیم.


موراتا در سال 2014 از رئال مادرید به یوونتوس انتقال پیدا کرد. رئال مادرید می‌تواند او را در تابستان آینده با پرداخت 30 میلیون یورو به سانتیاگو برنابئو برگرداند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :