موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/68908 :کد

0

روسیه خواستار ایجاد روابطی سازنده با همه کشورهای جهان است

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۴۹
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -روسیه خواستار ایجاد روابطی سازنده با همه کشورهای جهان است

سخنگوی کرملین با بیان اینکه روسیه خواستار روابطی سازنده و خوب با همه کشورهای جهان است، اظهاراتی چون تهدید خواندن روسیه برای ناتو را رد کرد.

سخنگوی کرملین با بیان اینکه روسیه خواستار روابطی سازنده و خوب با همه کشورهای جهان است، اظهاراتی چون تهدید خواندن روسیه برای ناتو را رد کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایتارتاس، سخنگوی کرملین روز سه شنبه با اعلام اینکه ناتو روسیه را به چشم تهدید نگاه می کند، گفت: ما خواهان توسعه روابطی خوب با همه کشورها و مجموعه ها هستیم.

 

«دیمیتری پسکوف» افزود: در ارتباط با این مساله که چه کسی علیه دیگری تهدید به حساب می آید، نباید بیانیه های گوناگون منتشر شده در چند سال گذشته از سوی بروکسل، از سوی مقرها، از سوی رهبران ناتو که مدام در آنها روسیه را تهدید می می خوانند را فراموش کنیم.

 

وی اظهار کرد: این بیانیه ها تنها حرف نیستند. ما شاهد حرکاتی واقعی در مورد تشکیل ارتش بالقوه و نزدیکتر شدن این ارتش به سمت مرزهای روسیه بوده ایم. به نظرم همین موارد برای بیان حقایق کافی است.

 

سخنگوی کرملین بار دیگر تاکید کرد که «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهوری روسیه، بارها این نکته را عنوان کرده که کشورش حاضر به توسعه منافع دوجانبه و روابطی سازنده با تمام کشورهای جهان است.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :